قیمت روز انواع کشمش مویز بی هسته ازبک

کشمش مویز بی هسته ازبک به عنوان یکی از مهم ترین محصولات وارداتی ایران از ازبکستان بوده که قیمت روز انواع مختلف آن بر اساس پارامتر های متنوعی تعیین می شود.

قیمت کشمش مویز ازبک تحت تاثیر پارامتر های مختلفی دائما در حال تغییر بوده که شاید در همین ابتدای مقاله بد نباشد تا به صورت مستقیم سراغ پارامتر های موثر برویم:

نرخ ارز:

شاید اولین و مهم ترین پارامتر تاثیر گذار بر بازار کشور ماست که حتی قیمت پفک با نرخ ارز تغییر می کند، پس محصولات وارداتی همانند کشمش مویز بی هسته از این قاعده مستثنی نیست.

قطعا واردکنندگان برای خرید محصول نیازمند آن هستند که به فروشندگان دلار یا یک ارز بین المللی رایج را بدهند و به جای آن محصول خریداری کنند، قطعا هنگامی که دلار 3500 تومان بود، دست فروشنده و خریدار داخلی برای ارائه قیمت مناسب باز بود و بلفرض اگر قیمت این محصول در بازار ازبکستان 3 دلار بود، ما می توانیم آن را با نرخ 10500 تومان خرید کنیم، اما امروز که دلار قیمتی معادل با 8 تا 10 هزار تومان دارد باید این محصول با نرخ 24 تا 30 از خود ازبکستان خریداری شود پس قطعا قیمت تمام شده کالا افزایش خواهد یافت.

اگر قبلا کشمش مویز ازبکستان را خریداری کرده اید و اکنون نرخ جدید دریافت می کنید، از نرخ آن متعجب نشوید و سعی کنید تا حجم خرید خود را برای کاهش ریسک کم کنید.

کیفیت محصول:

قطعا هنگامی که یک واردکننده برای واردات این محصول خاص اقدام می کند، تمام سعی خود را می کند تا محصولی را وارد کرده تا به راحتی در بازار هدف به فروش برسد.

قطعا زمانی که دلار ارزان بود بسیاری از واردکنندگان بهترین کشمش مویز بی هسته را به کشور وارد می کردند، اما اکنون که دلار گران شده است، قطعا محصولات ارزان تر را انتخاب می کنند تا بتوانند آن را در بازار داخلی به فروش برسانند.

نوع بسته بندی:

کمتر شاهد آن هستیم که کشمش مویز به صورت بسته بندی شده کوچک در بازار به فروش برسد و هر آن چه که شاهد فروش آن هستیم، فروش به صورت فله ای و کارتن شده است.

اما این را بدانید اگر کسی قصد داشته باشد تا این محصول را بسته بندی کند، قطعا هزینه هایی را متحمل شده و باید کالا را گران تر بخرد.

توصیه ما به شما فروش فله ای کشمش مویز ازبک است که دلیل آن را آینده به شما توضیح می دهیم.

هزینه های واردات:

بی تعارف بگوییم، مویز از مبادی قانونی وارد کشور نمی شود!

بله درست است، این محصول همانند بسیاری دیگر از محصولات وارداتی به کشور قاچاق بوده اما به دلیل این که جزء ارزاق عمومی مردم است خرید و فروش آن اشکال شرعی ندارد.

قطعا واردات مویز بی هسته ازبک هزینه هایی از جمله هزینه حمل، هزینه واردات به کشور و… را دارد که روی قیمت لحاظ می شود.

میزان خرید:

اگر دو سال قبل در مورد واردات مویز بحث می کردیم، قطعا واردات کشمش مویز بی هسته در حجم تناژ مورد بحث بود، اما اکنون واردات این محصول در حجم کم و به صورت کارتنی صورت می گیرد پس شاید میزان خرید در قیمت محصول تاثیر چندانی نداشته باشد.

قیمت فروش کشمش مویز بی هسته

بسیاری از مشتریان هنگام خرید محصول مورد نیاز خود از ما می پرسند که کالای مورد نظر را تا چند تومان بفروشیم؟ و بسیاری از آنان به دنبال کشف قیمت روز در بازار شهر های مختلف هستند.

دوستان عزیز دقت کنید که ما به دلیل حفظ حریم شخصی مشتریان هیچ گاه به دنبال کشف قیمت فروش آن ها نبوده و نیستیم به همین دلیل نمی توانیم هیچ قیمتی را برای فروش به شما پیشنهاد دهیم.

اما به صورت کلی یک معادله برای شما وجود دارد آن هم این است که هنگامی که ما به عنوان واردکننده محصول را به شما می دهیم، شما اگر فروشنده جزئی محصول باشید، قطعا می توانید آن را با قیمت گران تر بفروشید و تا 15% سود برای خود در نظر بگیرید ولی اگر شما پخش هستید، باید 5% سود برای خود در نظر گرفته و 10% مابقی را برای فروشنده جزئی باقی بگذارید.

حتی در برخی موارد سود از آن چه گفتیم کمتر است پس دقت کنید که منصفانه رفتار کنید.

ما همیشه سعی خود را کرده ایم تا با کمترین سود ممکن این محصول وارداتی را در اختیار مشتریانمان قرار دهیم تا نرخ محصول تعدیل شده و فرهنگ استفاده از محصول سالم در کشورمان جا بیفتد.

دقت کنید که شاید کشمش مویز بی هسته ازبک در دیگر کشور ها با قیمت بالاتر از قیمت ایران به فروش برسد ولی آنان از کیفیت این محصول آگاه هستند و حاضرند، برای این محصول هزینه کنند، اگر در زمینه پخش فعال هستید، حتما دقت کنید که محصول خوب به مشتریان ارائه کنید تا بتوانیم آینده این کالا را در کشورمان تضمین کنیم.

شرایط فروش کشمش مویز بی هسته

در کنار همه مسائلی که در مورد کشمش مویز بی هسته بیان کردیم، قطعا بیان نکاتی در مورد فروش کشمش مویز می تواند برای ما مفید باشد.

اولین نکته میزان فروش است، ما در فروش این محصول خرده فروشی نداریم و سعی می کنیم تا کمترین میزان فروش را برای یک کارتن 10 تا 15 کیلویی در نظر بگیریم سقف فروش هم یک تن می باشد، مگر آن که بتوانیم محصول بیشتری را به کشور وارد کنیم.

مساله بعدی در مورد شرایط فروش است که ما به صورت نقدی فروش داریم.

فاکتور صادر شده و پرداخت انجام می شود، در نهایت محصول برای مشتری ارسال می گردد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =