قیمت روز میوه خشک آلو درجه یک مشهد

قیمت روز میوه خشک آلو درجه یک در مشهد تعیین می شود و این موضوع به شکلی است که محصولات طرقبه، نیشابور و… هر یک نرخ خاص خود را دارند.

یکی از مهم ترین محصولاتی که در مشهد تولید می شود را می توان آلوی مشهد دانست، این محصول به دلیل طعم فوق العاده ای که دارد یکی از محبوب ترین محصولات نزد مشتریان داخلی و صادراتی بوده و هر یک از مشتریان سعی می کنند تا به تناسب نوع نیاز خود کیفیت های خاصی از این محصول را خریداری نمایند.

در ادامه قصد داریم تا مواردی را پیرامون قیمت میوه خشک آلو و انواع آلو موجود در مشهد بیان کنیم، پس توصیه می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

انواع میوه خشک آلو در مشهد

ما به صورت کلی می توانیم دو نوع آلو که در بازار تعیین کننده هستند را به شما معرفی کنیم:

  1. آلو نیشابور
  2. آلو طرقبه

نیشابور با دارا بودن سطح زیر کشت قابل توجهی توانسته است یکی از تولیدکنندگان این محصول بوده و اگر شما برای یک سفر تفریحی به روستا های اطراف نیشابور سری بزنید، قطعا باغات پنهاور تولید انواع آلو را مشاهده می کنید.

معمولا آلو نیشابور به شکل های اسلایس شده و آلو خشک شده در بازار به فروش می رسد که هر یک از انواع آن مشخصات خاص خود را دارند.

مشخصات آلو اسلایس چیست؟

همان طور که از نام این محصول مشخص است، تولید کننده اقدام به اسلایس کردن محصول مذکور نموده و در نتیجه آن را بدون هسته و به صورت ورقه شده به مشتری تحویل می دهد.

اگر بخواهید در مورد طعم این محصول بدانید، باید عرض کنیم که آلو اسلایس دارای طعم بسیار فوق العاده ای است.

اگر شما به دنبال آن هستید تا محصولی ایده آل را به مشتریان خود پیشنهاد دهید، آلو اسلایس شده را می توان کالایی ایده آل دانست.

در بین تمامی انواع آلو های اسلایس شده نیشابور، محصولی تحت عنوان آلو اسلایس کالیفرنیا کالایی بسیار خوش مزه است.

ما در بین تمامی محصولاتی که تا کنون به فروش می رسانده ایم، آلو اسلایس کالیفرنیا را به عنوان کالایی بسیار خوش طعم و درجه اعلا یافته ایم و به شما توصیه می کنیم که اگر فروشنده خشکبار هستید، حتما این محصول را به مشتریان خود پیشنهاد دهید.

و اما شاید بخواهید در مورد آلو خشک هم اطلاعاتی داشته باشید ….

بهترین نوع آلو خشکی که در نیشابور تولید می شود را می توان آلو شمس دانست، این آلو با رنگ زرد خود در تصاویری که ما برای مشتریان خود می فرستیم خود نمایی می کند …..

انواع میوه خشک آلو که در نیشابور تولید می شود در چندین دسته تقسیم بندی می شود و این تقسیم بندی بر اساس سایز و کیفیت رنگی محصولات می باشد.

ما معمولا سعی می کنیم تا بهترین نوع آلو تولیدی در نیشابور را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

بعد از نیشابور می توان طرقبه را به عنوان دومین تولیدکننده آلو دانست، البته اگر بخواهیم سطح زیر کشت طرقبه را به نیشابور مقایسه کنیم، قطعا نیشابور برتری خواهد داشت.

اما آلو طرقبه هم دارای کفیت خوب و طعم عالی است که قطعا برای مشتریانی که درخواست خرید داشته باشند، می توانیم محصول عرضه کنیم.

دوستان عزیز دقت کنید که ما همیشه سعی کرده ایم که در مرحله اول توت خشک طرقبه و در مرحله بعدی آلو نیشابور را به مشتریان عرضه کنیم، چرا که هر منطقه در ارائه محصولی خاص فعال می باشد.

قیمت میوه خشک آلو درجه یک

میوه خشک آلو هم همانند هر یک از انواع خشکبار ایران مثل پسته، زعفران و… تابع نوسانات بازار بوده و قطعا قیمت آن از برخی از پارامتر ها تاثیر می گیرد.

اما مساله ای که در مورد این محصول وجود دارد این است که به دلیل این که آلو محصول استراتژیکی همانند پسته و زعفران نیست، تاثیر پذیری آن از نوسانات کمتر بوده و می توان قیمت آن را با اطمینان بیشتری به مشتری ارائه کرد.

شما می توانید در صورتی که به دنبال خرید میوه خشک آلو هستید، قیمت روز انواع مختلف آن را از ما دریافت کنید، تا در کمترین زمان ممکن نرخ آن را به شما ارائه کرده و برای تهیه محصول در خدمت شما باشیم.

ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که محصولاتی را که عرضه می کنیم، بهترین قیمت را در بازار داشته و به صورت مستقیم از تولیدکننده در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

مهم ترین پارامتری که در محصولات آرین وجود دارد این است که ما کلیه گواهی های بهداشتی لازم جهت صادرات را به مشتریان خود عرضه می کنیم و این مساله باعث می شود تا این مزیت در برخی موارد برای مشتریان بسیار کاربردی باشد.

قیمت صادرات میوه خشک آلو

برخی از مشتریان بعضا با ما تماس گرفته و سوال می کنند که قیمت آلو در کشور X چه میزان است؟

دوستان باید دقت داشته باشند که ما قیمت محصول صادراتی را اعلام می کنیم و اطلاعی از قیمت فروش در کشور مورد نظر شما نداریم و وظیفه کشف قیمت قطعا بر عهده شما مشتری محترم خواهد بود.

قیمت روز جهت صادرات معمولا توسط بازرگانی خشکبار آرین به مشتری ارائه شده و کلیه هزینه های گمرکی و حمل نیز برآورد می گردد تا مشتری بتواند برآورد قیمت را در گمرک کشور هدف داشته باشد، منظور ما از قیمت صادرات این مساله بوده و قیمت در کشور هدف مد نظر ما نیست.

در هر حال در صورت وجود هر گونه سفارش جهت خرید محصولات می توانیم در خدمت همکاران عزیز باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =