قیمت روز میوه خشک صادراتی اسلایس مخلوط بسته بندی

امید داریم که با ارائه بهترین قیمت روز میوه خشک اسلایس مخلوط در بازار صادراتی این محصول خوب کشورمان زمینه را برای صادرات و رقابت هر چه بیشتر با برند های جهانی فراهم کنیم.

ما بهترین بازارهای صادراتی را در اطراف خود داریم و کشورهای همسایه ایران به عنوان بازارهای مطلوب می توانند با ارائه بهترین قیمت های میوه خشک، یک بازار هدف مطلوب باشند.
قیمت روز میوه خشک در داخل کشور با توجه به شرایط تولیدی و گران بودن مواد اولیه در ماههای مختلف تغییرات قیمت و نوسان بسیاری را دارد ولی دستیابی به منابع دست اول در این حوزه می تواند قیمت ها و کیفیت های متنوع تری را به همراه داشته باشد.

این یک ویژگی اصلی برای مجموعه ما می باشد که این امکان را به وجود آورده ایم که در تمام طول سال بتوانید قیمت روز میوه خشک را بی واسطه و به صورت بیشترین تنوع محصولی داشته باشید.

قیمت روز میوه خشک در بازار کشورهای همسایه

قیمت میوه خشک در کشورهای همسایه با توجه به بازارهای بکری که در این کشورها داریم باید بتواند یک قیمت روز رقابتی باشد تا بتواند مشتریان بیشتری را در کشورهای همسایه جذب نماید.
به عنوان مثال کشوری مانند عراق می تواند یک بازار بکر برای انواع میوه خشک ایرانی باشد.

در این خصوص ما می توانیم علاوه بر نمونه های درسته از میوه خشک مانند قیسی، انواع آلوها، انجیر، توت، کشمش به سراغ نمونه های اسلایس و بسته بندی برویم.
یک پیشنهاد عالی برای بازار کشورهای همسایه می تواند نمونه های میوه خشک مخلوط به صورت بسته بندی شده با طعم های مطلوب در بازارهای مختلف باشد.

از این رو باید با بررسی ذائقه های مختلف در کشورهای هدف بتوانیم ترکیب های مطلوب و مشتری پسند را روانه بازار جهانی نمائیم.
مسأله قابل توجه این است که تنوع محصولی خوبی که در داخل کشورمان وجود دارد این پتانسیل را به وجود آورده است که بتوانیم با ترکیب های مختلف از نمونه های میوه خشک اسلایس و درسته و نمونه های ارزان قیمت و نمونه های باکیفیت یک بالانس و تعادل مطلوب را در این حوزه از منظر قیمت مناسب ایجاد نمائیم

از این رو می توانید روی مشاوره نزدیک با مجموعه ما و استفاده از تجربیات صادراتی مجموعه حساب نموده و درصد موفقیت تان در صادرات را افزایش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − پنج =