پسته شور احمد آقایی

قیمت روز پسته شور احمد آقایی رفسنجان

پسته شور احمد آقایی را می توان به عنوان یکی از بهترین ارقام محصولات رفسنجان دانست که امروزه بیشتر به منظور ارائه در بازار آجیلی و با قیمت روز پایین استفاده می شود.

بر کسی پوشیده نیست که رفسنجان به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان ارقام پسته در کشور و جهان بوده و بسیاری از فروشندگان و خریداران پسته این شهر را به عنوان پایتخت تولید پسته می دانند.

از مهم ترین مشخصات پسته های تولیدی در رفسنجان می توان به طعم بسیار خوب پسته های این شهر، قیمت خوب و سورت بندی مناسب پسته اشاره نمود.

در حال حاضر پسته احمد آقایی که در رفسنجان تولید می شود به دلیل کیفیت خوب خود توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را در اقصی نقاط کشور و جهان را به خود جلب کرده و خریداران زیادی داشته باشد ….

انواع پسته شور احمد آقایی

پسته احمد آقایی هم همانند هر خشکبار دیگری از تنوع زیادی برخوردار بوده و مشتریان منحصر به فردی را دارد، پسته شور احمد آقایی هم همانند پسته احمد آقایی خام از این قاعده مستثنی نیست.

انواع روش های شور سازی پسته احمد آقایی به شرح زیر هستند:

  • شور اروپایی
  • شور تنوری
  • شور آبلیمویی یا آبغوره ای
  • شور زعفرانی
  • و…

قطعا استفاده از هر یک از روش های فوق جهت شور سازی انواع پسته می توان به تناسب نوع نیاز مشتری و همچنین هزینه بر بودن نوع شور سازی استفاده کرد.

بازرگانی آرین همه انواع پسته شور شده را در اختیار مشتریان قرار داده و این حق را به آنان می دهد تا آن چه را که خود برای کارشان مناسب می دانند، انتخاب نمایند.

در حال حاضر برای جویا شدن وضعیت موجودی انواع پسته های شور مجموعه بازرگانی ما می توانید با بخش فروش تماس گرفته و درخواست خود را برای خرید ثبت کنید، تا آن چه را که مناسب کار شما باشد را به شما ارائه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 6 =