قیمت زرشک خراسان ارقام دانه اناری – پفکی

قیمت زرشک خراسان در ارقام دانه اناری – پفکی و زیرتالاری دارای تفاوت های بسیار زیادی بوده و هر یک از مشتریان می توانند به تناسب نیاز خود اقدام به خرید یا عدم خرید محصول نمایند.

اولین و مهم ترین مساله ای که ما همیشه در تجارت زرشک درگیر آن بوده ایم، قیمت هایی بوده که به مشتریانمان عرضه کرده ایم.
ما طی یک دوره زمانی تصمیم گرفتیم تا تنها محصولات لوکس را به مشتریان خود عرضه کرده تا آنان را از کار خود راضی نماییم، اما متاسفانه این مساله نتیجه عکس داد.
قاعدتا زرشک لوکس دارای قیمت بالاتری به نسبت محصولات درجه یک و درجه دو می باشد و این امر باعث نارضایتی مشتریان ما شده بود.
از این رو تصمیم گرفتیم تا زرشک را در چندین گرید مختلف و به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار دهیم، تا آنان با انتخاب محصول مورد نظر خود و مقایسه با دیگر محصولات موجود در بازار بهترین انتخاب را داشته باشند.
در راستای همین هدف تقسیم بندی ما به شکل زرشک لوکس، درجه یک، درجه دو انجام پذیرفت که نتیجه بهتری را به دنبال داشت.
اما نکته جالب در باره این مساله این بود که غالب مشتریانی که به دنبال بهترین کالای موجود در بازار بودند، زرشک های ارزان تر را انتخاب می کردند و از خرید زرشک لوکس اجتناب می ورزیدند!

قیمت زرشک خراسان به صورت عمده

همان طور که دیدید ما قیمت زرشک خراسان را در چند گرید به مشتریان عرضه کردیم.
اما در بین ارقام مختلف زرشک نیز تقسیم بندی های قیمتی وجود دارد که به ترتیب زیر است.
زرشک دانه اناری یکی از ارقام زرشک خراسان جنوبی بوده که قیمت آن به نسبت دیگر انواع زرشک ارزان تر است، جالب است بدانید که این زرشک در بازار صادراتی نیز قیمت های ارزان تری به نسبت بقیه ارقام دارد.
قیمت زرشک خراسان در نمونه پفکی به دلیل کیفیت بالای محصول، بالاتر از دیگر ارقام بوده و طبعا برای صادرات نیز به همین شکل است.
اگر به دنیال کشف قیمت واقعی خشکبار در ایران هستید، با ما در ارتباط باشید تا بهترین پیشنهادات خود را به شما عرضه کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =