قیمت زرشک صادراتی پفکی درجه یک

قیمت زرشک صادراتی پفکی و دانه اناری درجه یک از لحاظ نرخ می تواند مناسب برای بازار جهانی باشد و خواص این محصول باید آن را وارد پروسه فرآوری و استفاده در صنایع دارویی و غذایی نماید.

در طب قدیم استفاده از زرشک برای درمان بسیاری از بیماری ها متداول بوده است و یک خاصیت ویژه این محصول این است که آن را دوست کبد می دانند و برای درمان کبد چرب مورد استفاده می باشد و از این رو انواع زرشک را می توانیم در صنایع دارویی، درمانی و فرآوری مورد استفاده قرار دهیم.

خواص دارویی این محصول که شناخته شده می باشد آن را یک محصول خاص و ویژه در صنایع فرآوری و تولیدی نموده است ولی این محصول در داخل کشور در مرحله فرآوری کاربرد گسترده نداشته و باید برای صنایع تولیدی و تبدیلی با توجه به قیمت زرشک صادراتی به دنبال بازارهای جهانی این محصول باشیم.

قیمت زرشک صادراتی درجه یک

قیمت زرشک صادراتی در بازار جهانی زرشک و مقایسه آن با محصولات مشابه نشان می دهد که این محصول می تواند به عنوان یک گزینه مناسب برای صادرات و حوزه ای ارزآور خواهد بود اگر روی آن بازاریابی درستی انجام شود و شناخت نسبت به این محصول انجام شود و مقوله فله فروشی آن برای فرآوری باشد.

از طرفی مقوله بسته بندی باید در حوزه زرشک جدی گرفته شود و قیمت زرشک صادراتی بسته بندی شده باید متناسب با بازار جهانی آن باشد و خوشبختانه با توجه به اینکه تنوع ارائه شد می تواند ویژگی مثبت این محصول باشد باید بتوانیم قیمت زرشک صادراتی را متناسب با هر بازار و با مانور روی کیفیت ارائه نمائیم.

زرشک پفکی و نمونه دانه اناری متناسب با هر بازاری می توانند محصول مطلوب باشند و باید روی گزینه ای مانند انبارداری و نگهداری در این حوزه بیش از گذشته تمرکز نمائیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =