قیمت زرشک قاین

قیمت زرشک قاین باکیفیت مناسب مصارف رستورانی

قیمت زرشک قاین باکیفیت مناسب مصارف رستورانی به صورت مستقیم و عمده در تمام طول سال در مجموعه آرین ارائه و به مشتریان اعلام می گردد.

زرشک تولیدی بیرجند به دو صورت زرشک دانه اناری و زرشک پفکی می باشد که قیمت زرشک دانه اناری کمتر از زرشک پفکی بوده ولی در مواردی وجود واسطه های مختلف، انبار نمودن این محصول، نوسانات متعدد در حوزه خرید و فروش این محصول، روی قیمت زرشک قاین در نمونه دانه اناری تأثیر می گذارد و شاهد آن هستیم که قیمت ها به شدت تغییر می کند و این محصول ناگهان با قیمت های بسیار بالایی نسبت به زرشک پفکی عرضه می شود و وجود واسطه ها به شدت مشکلاتی را در این محصولات ایجاد می نمایند.

زرشک از محصولاتی هست که در جامعه ایرانی به شدت مشتری پسند بوده و در صنایع غذایی، داروی و درمانی به شدت مورد استفاده قرار می گیرد و این محصول با تکیه بر خواص بی نظیری که دارد از خشکبارهای مهم در صنایع غذایی، تزئین دسرها، سالادها و …می باشد و امکان ارائه باکیفیت و خوش قیمت، مناسب مصارف رستورانی در مجموعه ما میسر شده است.

ما در ارائه زرشک قائن برای مصارف رستورانی در کشور تنوع خوب محصولی را برای مشتریان داریم و به راحتی امکان ارائه محصول با قیمت مطلوب مشتریانمان را میسر نموده ایم و به صورت مستقیم و به دور از بازار پرواسطه و پرنوسان در این محصول، مقوله رضایتمندی در مشتریان را در اولویت معاملات خود قرار می دهیم.

قیمت زرشک قاین باکیفیت

قیمت زرشک قاین باکیفیت مناسب به صورت بی واسطه و مستقیم در تمام طول سال در مجموعه ما به مشتریان اعلام می گردد و امکان تأمین تناژ این محصول را در مجموعه داریم و در خرید و فروش مستقیم این محصول مقوله کیفیت را در کنار قیمت مناسب قرار داده ایم تا بتوانیم به صورت عمده و فله ای، بهترین گزینه ها را در اختیار مشتریانمان قرار دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =