قیمت زعفران اصل سرگل مخصوص صادرات – بسته بندی

قیمت زعفران اصل در نمونه های سرگل و نگین که مخصوص صادرات هستند، برای فروش فله و بسته بندی و هم چنین پارامتر های شیمیایی تفاوت دارد.

زعفران به عنوان یکی از بهترین محصولاتی است که می توان از آن برای صادرات استفاده نمود.

اگر در اندکی در زمینه صادرات محصولات لوکس تحقیق کرده باشید، قطعا متوجه خواهی شد که زعفران سرگل ایران به همراه خاویار کشورمان به عنوان دو محصول از هشت محصول لوکس در دنیا هستند.

طبیعتا محصولات لوکس می بایست دارای قیمت گران و دسترسی به آن سخت باشد و هر کشور که آن را در اختیار داشته باشد، می تواند ارز آوری بسیار زیادی از آن به عمل آورد.

اما متسفانه مسئولان و تجار ایرانی با صادرات زعفران فله این سرمایه ملی را به باد می دهند!

شاید جالب باشد که بدانید که کشور ما در تولید زعفران اصل در دنیا حرف اول را می زند، اما در ارز آوری از آن هفدهم است!

این بدان معنی است که قیمت زعفران در کشور ما به نسبت کارایی و بازار های جهانی پر رونق این محصول گران نبوده و سود حاصل از تجارت این محصول به حساب بازرگانانی می رود که در زمینه بسته بندی صادراتی آن فعالند.

قیمت زعفران اصل جهت صادرات

با مطالعه مقالات بالا شاید این سوال در هن شما نقش بسته باشد که “چه راهی برای افزایش ارز آوری زعفران افزایش قیمت زعفران اصل ایران در بازار جهانی وجود دارد؟”

پاسخ روشن است، باید با همت ملی این کالای خوب کشور ما به صورت بسته بندی شده جهت صادرات به خارج کشور استفاده شود تا بتوانیم این محصول را با قیمت واقعی خود در بازار به فروش برسانیم.

ما سعی کردیم تا قیمت روز زعفران را همه روزه در اختیار مشتریانی که به دنبال کشف نرخ صادراتی این محصول هستند قرار دهیم تا بتوانند تجارت موفق تری را در بازار داشته باشند.

برای اطلاع از نرخ دقیق زعفران اصل ایران در بازار جهانی به منظور بسته بندی یا فروش فله با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 2 =