قیمت زعفران اعلا سرگل بسته بندی

قیمت زعفران اعلا سرگل بسته بندی در مقایسه با نرخ فله ی آن کمتر می باشد؛ چرا که هزینه های بسته بندی و زمانی که برای این کار اختصاص داده می شود، خود عاملی برای افزایش قیمت خواهد بود.

زعفران به عنوان طلای سرخ شناخته می شود و ارزش غذایی، تجاری و اقتصادی بالایی دارد و همان طور که می دانید، امروزه به ویژه برای محصولاتی با ارزش تجاری بسیار بالا چون انواع زعفران ایرانی، بسته بندی اهمیت زیادی دارد.

در واقع اگر چه این محصول را می توان به صورت فله نیز عرضه کرد، اما با توجه به این نکته که امروزه بسته بندی محصولات به ویژه محصولات غذایی علاوه بر بحث ماندگاری، کیفیت و حفظ بهداشت، موجب ترغیب بیشتر خریداران برای خرید زعفران ایرانی می گردد، ارزش این امر بیشتر آشکار می گردد.

بنابراین زعفران سرگل بسته بندی شده به عنوان یکی از مهمترین زعفران های تولید ایران که در بحث صادرات جهانی ارزش بسیار زیادی دارد، بسیار بیشتر از رقم فله ی آن ارزآوری خواهد اشت.

قیمت زعفران اعلا بسته بندی و فله

البته کاملاً پیداست که در صورت فروش زعفران به صورت بسته بندی، قاعدتاً قیمت زعفران اعلا، مانند زعفران سرگل قائنات نیز بیشتر خواهد شد.

هزینه ی بسته بندی شامل هزینه ی کارگر و البته نوع بسته بندی انتخابی بر این مسئله تأثیر گذار است و انواع بسته بندی زعفران، با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند.

اما همان طور که گفته شد، قیمت زعفران اعلا بسته بندی شده اگر چه در مقایسه با نرخ فله ی آن بیشتر است، اما این روش در واقع ارزآوری بیشتری برای کشور به دنبال دارد.

ضمن آن که زعفران سرگل بسته بندی شده، خود یک بستر عالی برای برند شدن یک شرک بازرگانی زعفران، به ویژه در سطح بازار بین المللی است و در واقع علی رغم بالا بودن قیمت زعفران اعلا بسته بندی، با توجه به مسئله ی تبلیغات و ایجاد زمینه های برند سازی زعفران ایرانی، کمک زیادی به افزایش صادرات و به دنبال آن افزایش تولید و رشد اقتصادی کشور می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − سه =