قیمت زعفران بسته بندی صادراتی انواع سرگل – نگین – پوشال

قیمت زعفران بسته بندی جهت فروش در بازار داخلی و صادراتی چه میزان تفاوت دارد؟ آیا انواع سرگل – پوشال و نگین تفاوت زیادی در نرخ دارند؟ کدام بسته بندی برای صادرات مناسب است؟

زعفران بسته بندی دارای انواع مختلفی می باشد و ما قصد داریم تا در این مقاله ضمن پاسخ گویی به سوالات بالا اندکی راجع به بازار این محصولات بحث کنیم.

همان طور که می دانید قاعده فروش محصولات مختلف در بازار داخلی و صادراتی با هم متفاوت است و این مساله در مورد زعفران بسته بندی شده نیز صادق می باشد.

اگر می خواهید که در مورد انواع بسته بندی زعفران اطلاعات داشته باشید مطالعه مقاله:

انواع بسته بندی زعفران ایران ظروف خاتم و کریستال

را مطالعه نمایید.

برای فروش زعفران در بازار داخلی عموما تجار از زعفران ها و بسته بندی هایی استفاده می کنند که برای مصرف کننده به صرفه باشد تا توان خرید برای تمامی اقشار جامعه وجود داشته باشد.

اما بازار صادراتی قاعده متفاوت است ….

برای صادرات زعفران بسته بندی شده می بایست با آنالیز بازار هدف و رقبای حاضر در بازار، بهترین محصول را انتخاب نمود و سپس اقدام به صادرات کالا کرد.

خوشبختانه ایران انواع مختلفی از زعفران را تولید می کند و این مساله باعث شده تا صادرکنندگان بتوانند طیف وسیعی از محصولات را به مشتریان خود پیشنهاد دهند.

انواع زعفران مورد استفاده در بسته بندی ها از گران قیمت به ارزان قیمت شامل:

هر یک از موارد فوق برای بازار هدف خاصی مناسب است، اما اگر بخواهیم محصولی عمومی را که برای هر بازار مناسب باشد را معرفی کنیم، زعفران سرگل بهترین گزینه موجود است.

قیمت زعفران بسته بندی آرین

بازرگانی آرین در زمینه زعفران بسته بندی شده محصولات مختلفی را عرضه می کند تا شما با داشتن حق انتخاب های مختلف بتوانید، بهترین محصول را با بهترین قیمت انتخاب کنید.

حالت اول:

در این حالت ما زعفران را با برند خود و محصولی که از بازار خریداری می کنیم برای شما بسته بندی خواهیم کرد، قیمت تمام شده کالا بر اساس هزینه های جاری و سود مجموعه تعیین خواهد شد.

حالت دوم:

بسته بندی زعفران بدون برند و تنها برای فروش در بازار داخلی که به دلایلی می توان خدمات را ارزان تر از مورد قبلی عرضه کرد.

حالت سوم:

بسته بندی با برند و زعفران شما، این حالت قیمت تمام شده برای شما ارزان خواهد بود و ما تنها هزینه بسته بندی و کارگر را از مشتریان اخذ می کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =