قیمت زعفران در بازار

قیمت زعفران در بازار مشهد

قیمت زعفران در بازار مشهد چند؟ چه پارامتر هایی بر افت و خیر نرخ طلای سرخ تاثیر گذار است؟ آیا دلالان توان بالا پایین بردن قیمت را دارند؟

با پاسخ به سوال اول می توان به جواب بقیه سوالات نیز رسید.

عوامل موثر بر نرخ زعفران در بازار مشهد کدامند؟

میزان عرضه و تقاضا

قطعا میزان عرضه و تقاضا می تواند نرخ زعفران را در بازار مشهد افزایش یا کاهش دهد، روز هایی که کشاورزان انواع زعفران خود را برای فروش به بازار می آورند، می توانند با بررسی اوضاع نسبی بازار تصمیم به فروش یا عدم فروش زعفران بگیرند، طبیعی است در صورتی که میزان عرضه افزایش پیدا کند و برای آن تقاضای زیادی وجود نداشته باشد، قیمت افت خواهد کرد، اما در صورت توازن عرضه و تقاضا شاهد ثبات در بازار هستیم که این بهترین حالت ممکن است.

نرخ ارز

این روز ها متاسفانه نفس کشیدن مردم و جامعه با نرخ ارز گره خورده است و زعفران نیز به دلیل آن که به عنوان یک محصول صادراتی قلم داد می شود، نرخ ارز تاثیر به سزایی بر قیمت آن دارد، با بالاتر رفتن نرخ ارز قیمت زعفران افزایش و با کاهش آن کاهش می یابد.

دلالان!!!

نامی که این روز ها بسیار می شنویم که دلالان قیمت فلان جنس را بالا بردند یا نرخ فلان جنس را پایین آورند، اما باید بگوییم نمی توان تمام کسانی که در بازار زعفران فعال هستند را دلالال هایی با این اوصاف دانست، چرا که اگر قرار باشد نرخ زعفران در بازار توسط چند نفر تعیین شود، قطعا آن ها افراد دانه درشت هستند و در سطح بازار دیده نمی شوند.

ارائه به روز قیمت زعفران در بازار

برای آن که بتوانید نرخ این محصول را داشته باشید می توانید ضمن آن که در کانال تلگرامی ما عضو می شوید، با بخش فروش تماس گرفته و اطلاعات دقیق تری را از نرخ این محصول در بازار داشته باشید.

برای کسب اطلاعات با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + 10 =