قیمت زعفران دسته مرغوب فله ای قائنات

قیمت زعفران دسته مرغوب فله ای قائنات به دلیل این که به صورت رشته های شامل خامه و کلاله می باشد، بسیار مناسب بوده و یکی از مناسب ترین نرخ ها را در بازار زعفران دارد.

شاید نام زعفران دسته را کمتر شنیده باشید چرا که زعفران تجاری بیشتر در انواع زعفران سرگل، نگین و پوشال تقسیم بندی می شود.

اما زعفران دسته چیست؟

زعفران دسته در واقع نوعی از چیدمان رشته های زعفران است که در آن کلاله و سفیدی زعفران از هم جدا نشده و دسته ای از رشته های زعفران به صورت منظم کنار هم قرار می گیرند.

در واقع قسمت های سفیدی روی هم و قرمزی روی هم قرار گرفته و سپس با یک نخ به صورت دسته در می آیند.

قیمت زعفران دسته در بازار

طبیعتاً زمانی که رشته های زعفران صرفاً شامل قسمت های قرمزی زعفران باشند مانند زعفران نگین و سرگل، قیمت زعفران نیز بیشتر خواهد بود.

اما قیمت زعفران دسته به دلیل این که سفیدی و قرمزی زعفران با هم به فروش می رسد، مناسب تر است.

از طرفی با توجه به دو رنگ بودن زعفران و در واقع به این دلیل که زعفران دسته فقط شامل رشته های قرمز رنگ نیست، بنابراین تقلب در بازار زعفران دسته نیز تقریباً ممکن نمی باشد.

همچنین به دلیل این که قیمت زعفران دسته در بازار مناسب تر از دیگر موارد عرضه شده است، یکی از گزینه های عالی برای آن دست از مشتریانی است که به دنبال زعفران ارزان قیمت هستند.

البته مصرف این نوع زعفران نیز بیشتر محدود به بازار داخلی بوده و برای تجارت جهانی زعفران، بیشتر ارقام نگین و سرگل مد نظر هستند.

در هر صورت بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یکی از مراکز فعال اینترنتی در زمینه ی فروش و عرضه ی انواع زعفران، این رقم از زعفران قائنات را نیز به مشتریان و تاجران عزیز ارائه می نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 1 =