قیمت زعفران رستورانی

قیمت زعفران رستورانی درجه یک در تهران

قیمت زعفران رستورانی درجه یک در شهر های مختلف اعم از تهران، اهواز، آبادان و …. توسط کدام مجموعه تعیین می شود؟

این روز ها زعفران کاربرد های مختلفی داشته از جمله مهم ترین این کاربرد ها می توان به استفاده در دارو و استفاده در صنایع غذایی اشاره کرد.

قاعدتا استفاده از زعفران در صنایع دارویی موضوع بحث ما نبوده و اما این را بدانید که بهترین زعفران نگین به عنوان گزینه انتخابی این صنایع کاربرد دارد.

و اما صنایع غذایی ….

صنایع غذایی که ما از آن نام می بریم شامل بستنی فروشی ها، کارخانه جات، رستوران ها و حتی مصارف خانگی را نیز شامل می شود.

در این بین یکی از مراجعی که نیاز زیادی به زعفران دارد و اغلب هم سعی دارند تا ارزان ترین محصول را برای خود برگزینند، رستوران ها هستند.

همان طور که می دانید این عزیزان از زعفران برای جوجه زعفرانی، مرغ، برنج، خورشت و … استفاده می کنند و تقریبا این ادویه پرطرفدار یک عضو لاینفک از این صنعت به شمار می رود.

اما بحثی که در اینجا مطرح می شود این است که این محصول با چه قیمت ها و کیفیت هایی در اختیار این عزیزان قرار می گیرد؟

قیمت زعفران رستورانی از دید آرین

پس بیایید تا با هم پرسش و پاسخ هایی را مطرح کنیم تا سوالان ذهن شما پاسخ داده شود!

زعفران نگین رستورانی آرین

چند نوع زعفران رستورانی داریم؟

این که یک مجموعه رستوران از چه نوع زعفرانی برای مصارف خود استفاده کند، مستقیما وابسته به آن است که بخواهد تا چه حد هزینه کرده و مشتریان مجموعه مورد نظر تا چه حد برای محصولات رستوران هزینه می کنند.

برخی از همکاران که با ما تماس می گیرندف قاعدتا به دنبال خرید زعفران نرمه برای کار خود هستند، به این نکته توجه داشته باشید که اگر زعفران نرمه، زیر الک نگین باشد کیفیت بالایی داشته و برای کار شما مناسب خواهد بود، اما اگر نرمه آب زده و رنگ شده باشد، چندان کارایی نخواهد داشت، ما سعی می کنیم تا در صورت اصرار همکاران فقط شکسته سالم یا نرمه زیر الک (که معمولا زیاد هم در طی سال موجود نداریم) را به عزیزان همکار ارائه کنیم.

یک سری دیگر از همکاران از سرگل های ارزان قیمت استفاده می کنند که بعضا شاهد هستیم داخل آن ریشه رنگ شده، زعفران هندی و … است که به شدت برای سلامتی مضر است.

توجه!

گاهی یک تقلب صرفا ضرر مالی به فرد خریدار محصول وارد می کند، اما گاهی تقلب در برخی محصولات منجر به ایجاد بیماری و حساسیت می شود که تقلب های زعفران از ان دست هستند و ممکن است در مصرف کنندگان شما حساسیت ایجاد کنند، پس ترجیحا از مورد بالا یعنی زعفران سرگل ارزان حتی المکان استفاده نکنید.

یکی دیگر از چیز هایی که جدیدا مرسوم شده است، استفاده از اسپری زعفران است که به دلیل این که اطلاعات زیادی در مورد فرایند تولید آن نداریم، اظهار نظر خاصی در این ارتباط نداریم.

گزینه زعفران نگین و پوشال به عنوان آخرین گزینه روی میز برای رستوران داران است، این نوع زعفران ها اگر چه قیمت بالاتری نسبت به دیگر ارقام دارد، اما توجه داشته باشید، استفاده از زعفران با رنگ دهی بالا تر باعث می شود تا شما زعفران کمتری برای رنگ دار کردن محصولات تولیدی خود استفاده کنید و به همین جهت در مصرف زعفران صرفه جویی خواهد شد.

پیشنهاد آرین کدام محصول است؟

اگر مجموعه ما زیر الک نگین یا شکسته خوب داشته باشد، قاعدتا به دلیل قیمت مناسب تر این گزینه را پیشنهاد می دهد، اما در اغلب موارد زعفران نگین (عکس بالایی) را به همکاران پیشنهاد می دهد که هنگام استفاده شرمنده همکاران نشود.

همان طور که از نوشته های بالا مشخص است، قاعدتا ارزان ترین گزینه در بین موارد پیشنهادی زعفران نرمه و گران ترین زعفران نگین است که به انتخاب همکاران ارسال می شود.

آیا زعفران مورد استفاده در شهر های مختلف فرق می کند؟

از آن جایی که سلامت مردمان کشور ما در همه نقاط برای مجموعه ما مهم است، پس ترجیح ما این است که زعفران نگین به صورت فله و بسته بندی شده برای تمامی شهر ها از جمله تهران و … ارسال شود.

نحوه ارسال چگونه است؟

نحوه ارسال زعفران بدین گونه است که پس از تعیین نوع زعفران، فاکتور محصول برای شما ارسال شده و پس از پرداخت در همان روز به اداره پست تحویل شده و در زمان معینی کالا بدست شما خواهد رسید.

محصولات همراه چه دارید؟

محصولات همراه زعفران که برای فروش رستورانی مناسب باشد، قاعدتا زرشک و آلو است که بین این دو مورد زرشک از فروش بیشتری برخوردار است.

زرشک رستورانی

از مهم ترین مشخصات یک زرشک رستورانی می توان به تمیز بودن جنس، قیمت مناسب و ظاهر مطلوب اشاره کرد که با توجه به آن که مجموعه ما تجربه کافی در فروش زرشک رستورانی و زعفران رستورانی با قیمت های مختلف را دارد، بهترین گزینه ها را برای شما پیشنهاد می دهد.

موردی که در عکس مشاهده می کنید، زرشک رستورانی است که مجموعه ما به صورت دستپاک آماده کرده و برای مشتریان خود ارسال نموده است، رقم زرشک، زیرتالاری و در رده زرشک های میان رده به بالا قرار می گیرد.

شما می توانید ضمن این نوع زرشک از دانه اناری دست پاک یا نمونه های بهتر هم چون زرشک پفکی بهره مند شوید.

اگر به فکر فروش خانگی زعفران و پخش در رستوران ها هستید در حال مطالعه این مقاله، بد نیست سری به مقاله درج شده در پایین نیز بزنید تا اطلاعات بیشتری در این مورد دست گیر شما شود:

فروش خانگی زعفران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 2 =