قیمت زعفران نرمه

قیمت زعفران نرمه درجه یک امسالی

قیمت زعفران نرمه همیشه تابعی از نرخ خود زعفران در بازار است، البته کیفیت درجه یک یا درجه دو یا همچنین نمونه امسالی و پارسالی نیز موثر است

همان طور که میدانید زعفران یکی از محصولاتی است که مصارف مختلفی در بازار داشته و هر یک از مشتریان بر اساس نوع نیاز خود اقدام به خرید محصول خاصی از بازار می کنند، در این میان برخی از همکاران ما زعفران ارزان قیمت همانند نرمه زعفران را برای مصارف مختلفی در بازار عرضه می کنند، که به توضیح در مورد این موارد خواهیم پرداخت.

رستوران ها اولین خریدار زعفران نرمه در بازار هستند!

با توجه به افزایش قیمت زعفران مصرف این محصول در کشور ما رو به کاهش گذاشته و مصرف کنندگانی که قبلا از محصولات درجه یک بهره می بردند، به سمت استفاده از زعفران های ارزان قیمت همانند نرمه روی آورده اند، که رستوران ها از این قاعده مستثنی نیستند و زعفران نرمه گزینه ایده آلی برای مصارف آنان است.

مصارف خانگی!

طیف دیگری از جامعه که به دلیل افزایش قیمت زعفران نمی تواند محصول مطلوبی را خریداری کرده و مصرف کند، اغلب مصرف کنندگان داخلی هستند، این عزیزان نیز ترجیح می دهند تا از زعفران نرمه که قیمت ارزان تری دارد استفاده کنند، اما همیشه باید حواسشان باشد کالایی که خریداری می کنند کیفیت مطلوبی را دارا باشد تا به سلامتی خود و خانواده هایشان آسیبی وارد نشود.

خرید توسط کسبه بازار برای بسته بندی!

این مورد اندکی خطر ناک به نظر می رسد، چرا که بسیاری از کسبه بازار که مشتریان خرده خود را از دست داده اند اقدام به بسته بندی زعفران درجه یک همراه با زعفران نرمه می کنند تا بتوانند قیمت تمام شده محصولات خود را کاهش دهند، از همین رو خواهشمند است هر محصولی را که نام و نشان ندارد یا فروشنده آن را نمی شناسید، خرید نفرمایید.

قیمت زعفران نرمه بر اساس کیفیت

زعفران نرمه یکی از محصولاتی که باید در هنگام خرید آن دقت زیادی داشته باشید، چرا که به دلیل نرم بودن کالا تقلبات گسترده و رایجی در آن وجود دارد که هر یک بر روی قیمت زعفران نرمه تاثر گذار است، پس اگر زعفران نرمه ای دیدید که قیمت ارزان و غیر واقعی داشت، باید به آن شک کنید.

از تقلبات رایج زعفران نرمه می توان به ….

1- استفاده از نرمه آب زده: در این روش تقلب در صورتی که فروشنده رشته های سفید رنگ شده با نرمه بخار زده را در داخل کالای خود استفاده کنند، ضمن تعدیل قیمت محصول، از کیفیت آن کاسته خواهد شد.

2- استفاده از گرده: مشاهده شده است که برخی از همکاران چند گرمی گرده زعفران را داخل نرمه ها استفاده می کنند تا بتوانند سود بیشتری را از فروش محصول خود ببرند.

3- استفاده از خاک سرخ: بدترین روش تقلب در این محصول است که البته منسوخ شده و تقربیا توسط همه قابل تشخیص است.

شاید برای شما این سوال ایجاد شود که چگونه نرمه ای را و با چه قیمتی خریداری کنیم؟

بهترین نرمه، نرمه است که از زیر الک نگین حاصل می شود و اگر بتوانید از فروشنده مورد اعتماد این محصول را تهیه کنید، قطعا سود زیادی از فروش این محصول خواهید برد.

برای کسب اطلاعات بییشتر پیرامون ما و دیگر محصولات توصیه می شود بقیه مقالات سایت ما را مطالعه نمایید.

فروش زعفران بسته بندی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + 12 =