قیمت زعفران پوشال ارزان در بازار مشهد

قیمت زعفران پوشال در بازار مشهد به نسبت دیگر انواع این محصول ارزان تر بوده و قطعا برای کسانی که به دنبال خرید محصولات با نرخ مناسب هستند، بسیار کار آمد است.

همان طور که می دانید زعفران در مشهد به عنوان یکی از محوری ترین محصولاتی است که بین تجار خرید و فروش شده و صادرات ان نیز توسط بسیاری از شرکت های مشهدی انجام می شود.

تنوع بالای زعفران در شهر مشهد، باعث شده تا ما شاهد ارائه انواع مختلفی زعفران با قیمت های مختلف در بازار باشیم.

به صورت کلی دسته بندی قیمتی زعفران به این شکل است که زعفران نگین گران قیمت ترین نوع محصول و زعفران پوشالی نیز یکی از نمونه های ارزان قیمت در بازار هستند.

پارامتر های موثر بر قیمت زعفران پوشال

ما پوشال را به عنوان ارزان قیمت ترین نوع زعفران موجود در بازار معرفی کردیم، اما بهتر است تا برخی از پارامتر های تخصصی که قیمت این محصول را تعیین می کند، را بیان کنیم.

ما در آزمایشات زعفران واژه را به نام کروسین یا میزان رنگ دهی داریم و بر این اساس تعیین می کنیم که یک زعفران دارای کیفیت خوبی است یا خیر…

زعفران پوشال دارای میزان کروسین پایین تری به نسبت دیگر انواع زعفران بوده و این یکی از اصلی ترین دلایل قیمت ارزان زعفران پوشال در بازار مشهد است.

از پارامتر های دیگر که در قیمت زعفران مذکور موثر است، ظاهر کالا می باشد.

برخی از کشاورزان با دقت فراوانی اقدام به خشک نمودن زعفران می کنند و برخی دیگر با کم دقتی زعفران را به شکلی خیلی بد خشک کرده و خودشان باعث کم ارزش تر شدن محصولاتشان می شوند.

در نتیجه هر چه زعفران پوشال دارای ظاهر بهتری باشد، قطعا قیمت بالاتری خواهد داشت و هر چه که ظاهر آن ضعیف تر باشد، قیمت محصول پایین تر خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =