قیمت زعفران کادویی بسته بندی خاتم – کریستال

قیمت زعفران کادویی که در بسته بندی خاتم و کریستال باشد، به نسبت بقیه انواع بسته بندی دارای نرخ بیشتری بوده و این مساله شاید دلایل خاص خود را داشته باشد، آن دلایل کدامند؟

قبل از پاسخ به سوال بالا باید به برخی از مسائل پیرامون این مساله بپردازیم تا شما به صورت کامل متوجه پاسخ سوال خود شوید.

بسته بندی هایی که برای زعفران کادویی انتخاب می شود، معمولا یک سری بسته بندی های چوبی بوده که هر یک به تناسب ابعاد، رنگ و نوع چوب مورد استفاده قیمت گذاری می شود و این به عنوان اولین پارامتر موثر بر قیمت زعفران بسته بندی شده کادویی می باشد.

پارامتر دیگری که زعفران بسته بندی شده کادویی را به نسبت زعفران های معمولی گران تر می کند این است که زعفران داخل بسته بندی به خودی خود از زعفران های معمولی که در بازار برای بسته بندی انتخاب می شوند، گران تر هستند.

مجموعه ما در صورتی که بخواهد زعفران را برای مصارف مشتریان خود بسته بندی کند، قطعا از نگین سوپر استفاده می نماید تا آنان با اعتماد به نفس کامل بتوانند این محصول را به همکاران خود هدیه دهند.

نکته سوم در مورد قیمت زعفران بسته بندی کادویی این است که هزینه های بسته بندی نیز به نسبت بقیه گران تر بوده و در نتیجه به صورت کلی کار بسته بندی کادویی به نسبت کار معمولی بسیار گران تر می شود.

قیمت زعفران کادویی خاتم یا کریستال؟

هزینه بسته بندی زعفران خاتم و کریستال چندان متفاوت نبوده و قیمت زعفران کادویی در بسته بندی های مذکور تفاوت آن چنانی ندارد.

اگر به دنبال خرید زعفران در بسته بندی کادویی هستید، توصیه می کنیم که با بخش فروش بازرگانی آرین در ارتباط باشید تا کلیه پیشنهادات خود را به شما ارائه کنیم.

شما لایق آن هستید تا از بهترین انواع زعفران صادراتی استفاده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 16 =