قیمت صادراتی توت خشک

قیمت صادراتی توت خشک فوق لوکس به اروپا

قیمت صادراتی توت خشک به مقصد اروپا یا دیگر کشور ها چند است؟ آیا صادرات این محصول به صورت فله و بسته بندی مقرون به صرفه است؟

توت خشک مخصوص صادرات

اروپا همیشه به عنوان یکی از جذاب ترین مقاصد برای صادرات محصولات ایرانی بوده است، اما استاندارد های سخت گیرانه باعث شده تا بسیاری از فعالین بازار نتوانند آن گونه که باید و شاید در بازار اروپا فعالیتی داشته باشند، در همین راستا اکثر کسانی که توان فعالیت و رقابت در بازار غرب را ندارند به بازار های کشور های شرقی همچون چین روی آورده اند.

اما برخی از محصولات ایرانی در بازار کشور های اروپایی خریدار داشته و برای برخی از ان ها نمی توان در شرق مشتری خاصی را پیدا کرد، شاید یکی از این محصولات توت خشک ایران باشد.

توت خشک ایران و به خصوص مشهد که غالبا در دسته محصولات لوکس قرار می گیرد، برای صادرات به کشور های اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد.

همان طور که از عنوان این مقاله پیداست، ما بیشتر قصد داریم تا در مورد قیمت صادراتی توت خشک صحبت کنیم تا شما بتوانید به صورت دقیق پارامتر های موثر بر قیمت محصول را دانسته و دقیقا از رده بندی انواع توت خشک جهت صادرات آگاه شوید.

قیمت توت خشک صادراتی از کل به جزء

بیایید تا با هم به صورت کلی ابتدا فرایند قیمت گذاری توت خشک را بررسی کرده و سپس به صورت جزئی تر در مورد قیمت این کالا در اروپا بحث کنیم.

توت خشک همانند هر محصول دیگری کیفیت های متفاوتی داشته و مشتریان مختلف بر اساس نوع نیاز خود می توانند هر یک از کیفیت ها را خریداری کنند.

رده بندی کیفی توت خشک از ارزان قیمت به گران قیمت شامل:

توت خشک درجه دو: همان طور که از نام این محصول پیداست، کیفیت بالایی نداشته و توت های سیاه، شکسته و کم کیفیت را شامل می شود، اغلب همکارانی که این محصول را خریداری می کنند، از آن برای تولید شیره توت و در مواردی که کیفیت محصول بهتر باشد، برای تولید آجیل شیرین ارزان بهره می برند.

توت خشک معمولی: این محصول یک رده از توت های درجه دو بهتر است و به لحاظ رنگ و کیفیت در رده مطلوبی قرار داد.

توت خشک درجه یک: این توت خشک معمولا محصولاتی است که توت های مختلف با هم مخلوط بوده و اغلب بار های کشاورزی به حال خود در این دسته قرار می گیرند.

توت خشک صادراتی: زمانی که توت درجه یک، یک مرحله سورت را پشت سر می گذارد و کیفیت مطلوبی را پیدا می کند، می توان این محصول را برای صادرات استفاده کرد، که به آن توت صادراتی می گوییم.

توت لوکس: توت لوکس محصولی درشت، سفید و یک دست بوده که برای بحث لوکس فروشی در سطح کشور و صادرات به خارج کشور بسیار مناسب می باشد.

در نهایت توت فوق لوکس: این محصول هر آن چیزی که از توت خشک نیاز دارید را در اختیار شما می گذارد، محصولی بدون ایراد بوده و اکثرا ما از این کالا برای صادرات به اروپا بهره می بریم.

حال که با توت خشک های مشهد و رده بندی قیمتی آن ها آشنا شدید بهتر است تا به برخی از ابهامات در مورد صادرات توت خشک به اروپا با هم بحث کنیم.

اولین و مهم ترین ابهامی که برای صادرکنندگان مطرح است، این می باشد که برای صادرات توت خشک به اروپا از چه محصولی استفاده کنم؟

اگر نظر ما را بخواهید، ما به شما پیشنهاد می دهیم توت خشک لوکس یا فوق لوکس را برای کار خود انتخاب کنید.

اما چرا؟

اولین و مهم ترین دلیل این موضوع این است که بازار اروپا یک بازار کیفیت محور بوده و برای ماندن و رقابت در این بازار باید بتوانید بهترین کیفیت را ارائه کنید.

دومین مساله در ارتباط با این بحث این است که ارزش پول ما بسیار پایین است و زمانی که ارزش ریالی کالا تبدیل به دلار یا یورو می شود، چندان رقم بالایی نیست.

مساله بعدی در مورد تجارت توت خشک در اروپا این است که آیا بسته بندی خاصی برای این محصول وجود دارد؟

اکثرا صادرات توت خشک به اروپا به شکل فله و با کارتن انجام می شود، معمولا بسته بندی خاصی برای صادرات به اروپا موجود نیست مگر آن که همکاران خودشان بسته بندی محصول را انجام دهند.

مرجع قیمت صادراتی توت خشک

اولین و مهم ترین مرجع قیمت گذاری توت خشک در بازار مشهد تجاری هستند که در این زمینه خرید و فروش انجام می دهند، آنان بر اساس پارامتر های ذکر شده در بالا سعی می کنند تا بهترین قیمت را برای محصول ارائه داده تا تولید کننده و خریدار نهایی منفعت لازم از فروش و خرید محصول را داشته باشند.

قاعدتا قیمت گذاری محصول برای بازار صادراتی با بازار داخلی تفاوت هایی داشته و در صورتی که صادرکنندگان بخواهند قیمت گذاری صادراتی انجام دهند، اولین و مهم ترین نکته ای که می بایست بدان توجه شود، نرخ ارز صادراتی می باشد که این عزیزان باید نرخ توت خشک خود را با توجه به نرخ ارز تبدیل کرده و بر آن اساس نرخ گذاری را بر روی محصول انجام دهند.

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یک مجموعه فعال در زمینه تجارت انواع توت خشک صادراتی بوده که سعی دارد بهترین محصولات خود را به صورت عمده در اختیار صادرکنندگان و فروشندگان داخلی قرار دهد، در همین راستا به تهیه و توزیع بهترین توت خشک مشهد می پردازد.

ضمنا ما در سایت خود مقالات متعدد و متفاوتی را تولید می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر لینک آن را در پایین قرار می دهیم:

بهترین قیمت توت خشک صادراتی طرقبه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 12 =