قیمت صادرات زرشک ارقام مرغوب پفکی – دانه اناری

قیمت صادرات زرشک از ایران به خارج کشور وابسته به چه پارامتر هایی است؟ آیا ارقام مرغوب پفکی – دانه اناری و کوهی دارای نرخ های متفاوتی هستند.

قاعدتا اولین و مهم ترین مساله ای که برای صادرات یک محصول به خارج کشور وجود دارد، قیمت صادرات محصول مربوطه است.

محصولات مختلف تابع پارامتر های متفاوتی هستند، اما برخی از پارامتر ها بین تمامی کالا ها یکسان بوده و حداقل در مورد صادرات خشکبار ایرانی صدق می کند.

پارامتر های مذکور به شرح زیر هستند:

کیفیت محصول: کیفیت محصول برای قیمت گذاری صادراتی آن حرف اول را می زند، فرض کنیم اگر بخواهیم زرشک دانه اناری و پفکی را به خارج کشور صادر نماییم، کدام یک قیمت گران تری خواهد داشت؟ طبیعتا زرشک پفکی به دلیل کیفیت بالاتر دارای قیمت گران تری خواهد بود.

میزان خرید: میزان خرید مشتری یکی دیگر از مسائلی است که بر قیمت کالا موثر است، فرض کنیم اگر مشتری حجم عمده زرشک را از ما خریداری کند، می توانیم با حاشیه سود بسیار کم و نرخ عالی محصول را در اختیار وی قرار دهیم.

زمان خرید: زمان خرید برای زرشک اهمیت زیادی دارد، شما در مهر و آبان بهترین قیمت برای زرشک دانه اناری و در بهمن و اسفند بهترین قیمت برای زرشک پفکی را دریافت خواهی کرد.

نوع بسته بندی: اگر چه بیشترین حجم صادرات ما به خارج کشور را محصولات فله تشکیل می دهد، اما در صورت بسته بندی زرشک صادراتی می توان آن را با قیمت بهتری در بازار عرضه کرد.

دقت کنید که صادرات زرشک بسته بندی شده به نفع کشور بوده و تا جای ممکن سعی نمایید تا این محصول را برای صادرات انتخاب کنید.

قیمت صادرات زرشک بازرگانی آرین

بازرگانی خشکبار آرین با در نظر گرفتن پارامتر های مختلف در خصوص صادرات زرشک، بهترین قیمت صادرات را به مشتریان خود عرضه کرده است.

قیمت صادرات زرشک در مجموعه آرین بر اساس گفته مشتریان بهترین نرخ را در بین رقبا داشته و از این حیث بازرگانی ما بسیار موفق عمل نموده است.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − چهار =