قیمت صادرات زعفران سرگل ممتاز اصل قائنات

قیمت صادرات زعفران سرگل ممتاز اصل قائنات جهت امور بسته بندی و فروش فله در کشور های مختلف بر پایه نرخ صادراتی ایران تعیین می گردد.

یکی از زعفران هایی که همواره برای صادرات مورد توجه بسیاری از صادرکنندگان بوده، زعفران سرگل ممتاز می باشد.

این زعفران به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب برای منظور هایی از جمله بسته بندی و همچنین فروش فله استفاده شده و عموما بیشترین حجم خرید آن توسط شرکت های فعال در زمینه بسته بندی در کشور های اسپانیا و امارات هستند.

چرا زعفران اصل قائنات؟

همان طور که می دانید قائنات در زمینه زعفران تبدیل به یکی از بزرگ ترین برند های حال حاضر در دنیا شده است و توانسته با برنامه ریزی درست در زمینه صادرات محصولات مختلف، بازار های خوبی را برای خود کسب نماید.

بر اساس آن چه ما از مشتریان خود در خارج کشور شنیده ایم، آنان اذعان می کنند که زعفران هایی که با نام زعفران قائنات دریافت کرده اند، بهترین کیفیت را دارا بوده است.

اما اگر بخواهیم با رویکردی صادقانه واقعیت را به شما بگوییم، به دلیل این که زعفران قائنات به یک برند تبدیل شده، بسیاری از صادرکنندگان محصول خود را با اسم قائنات صادر می کنند.

توجه داشته باشید که زعفران های ایران همه دارای کیفیت خوبی بوده و تفاوتی ندارد که آن نمونه محصول بر چسب تولید در قائنات داشته باشد یا خیر!

قیمت صادرات زعفران قائنات

قیمت صادرات زعفران های مختلف در قائنات بر اساس نوع زعفران تعیین می شود، انواع زعفران صادراتی قائنات بر اساس قیمت شامل:

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صادرات زعفران سرگل و دیگر انواع زعفران ایران و همچنین قیمت صادراتی آن ها با ما در ارتباط باشید.

منتظر پیشنهادات جذاب ما باشید…..

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 4 =