قیمت عمده کشمش

قیمت عمده کشمش مویز بی دانه افغان

قیمت عمده فروشی کشمش مویز بی دانه افغان و ازبک در بازار داخل با توجه به نوسانات می تواند در تأمین مستقیم محصول رضایت مشتریان را جلب نماید.

در بین انواع محصولات حوزه خشکبار که در سبد خانواده های ایرانی قرار دارد محصول مویز به شدت در گروه های سنتی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و از استقبال بسیار بالایی برخوردار می باشد.

کودکان، ورزشکاران، افراد سالمند، افرادی که کمبود برخی از ویتامین های مورد نیاز بدن را دارند و … با تکیه بر ویژگی ها و خواص مویز از این خشکبار در سبد غذایی خود به عنوان یک تنقلات مطلوب استقبال می نمایند.

در موارد بسیاری از این خشکبار میوه به عنوان یک طعم دهنده و شیرین کننده مفید در کنار انواع دمنوش ها و چای ها استفاده می نمایند و یک استقبال مطلوب را در این محصول شاهد هستیم.

خوشبختانه تنوع خوبی را نیز در این محصول در کشور داریم که به صورت مویزهای باهسته ایرانی و مویزهای بی هسته وارداتی می باشد و محصولات وارداتی در این حوزه به شدت پرفروش و مشتری پسند می باشند و قیمت عمده فروشی کشمش مویز

بی دانه متغیر می باشد.

نمونه مویز افغان ارائه شده توسط مجموعه آرین

قیمت عمده فروشی کشمش مویز افغان

در بین نمونه های وارداتی، مویز افغان و مویز ازبک از بیشترین استقبال بهره مند می باشند و قیمت عمده فروش کشمش مویز افغان و ازبک با هم فرق می کند.در ابتدا به مویز افغان می پردازیم.

نمونه مویز افغان از تیرگی بیشتری نسبت به ازبک برخوردار بوده و این مویز کاملا مشکی می باشد و از نظر رنگ ظاهری به راحتی مشتری را جذب می نماید ولی از لحاظ درشتی ظاهر می توانیم بگوییم که نسبت به ازبک درشت و بندانگشتی ریزتر می باشد و در گروه مویزهای بی دانه قرار می گیرد که به صورت تازه از بافتی مطلوب و نرم برخوردار می باشد و هرچه از زمان تولید آن می گذرد بافت آن شکری و سفت می شود.

از منظر قیمت عمده فروشی انواع مویز می توانیم مویز افغان را از نظر قیمت ارزان تر از مویز ازبک داشته باشید و این محصول به خاطر اینکه از قیمت پایین تری برخوردار است در موارد بسیاری در آجیل های شیرین در کنار انواع پسته، بادام درختی، بادام هندی، فندق، توت خشک، انجیر، قیصی، برگه زردآلو،کشمش سبز و … قرار می گیرد و در آجیل شب یلدا بسیار کاربرد دارد.

رنگ مشکی این خشکبار باعث می شود که یک ترکیب رنگ مطلوب و چشم نواز را در آجیل شیرین ایجاد نماید که علاوه بر خواص، مشتری پسند نیز می باشد.

البته در برخی از آجیل های شیرین هم که به عنوان ترکیب های لوکس می باشند از مویز ازبک استفاده می شود که آن هم به دلیل درشت تر بودن این خشکبار و با توجه به اینکه ترکیب لوکس می باشد از نمونه ازبک استفاده می شود.

مویز دیگری که در کشورمان به شدت از آن استقبال می شود مویز ازبک می باشد که در زیر توضیح کاملی در مورد آن داده می شود.

مویز بی هسته ازبک

مویز بی هسته ازبک از نظر طعم یک مزه شیرین مطلوب داشته و ظاهر آن از نظر درشتی بارهای وارداتی نسبت به افغان های موجود درشت تر بوده و سایزهای بندانگشتی از این خشکبار جزء نمونه هایی هست که به شدت از آن استقبال می شود و طعم و ظاهر باعث می شود که به صورت یک خشکبار تکی نیز فروخته شود و اصولا جهت تک فروشی بیشتر از مویز ازبک استفاده می شود.

البته گفتیم که در موارد بسیاری در ارائه آجیل های شیرین و در ترکیب آن، این نوع از مویز بسیار مورد توجه و استقبال قرار می گیرد و در بسیاری از اعیاد و جشن هایی که در کشورمان برگزار می شود اولویت مشتریان، خرید آجیل شیرین است که مویز، محصول مطلوب در ترکیب می باشد و هم از نظر مزه و هم از لحاظ رنگ ظاهر آن می تواند بهترین طعم و رنگ را به ترکیب آجیل های شیرین بدهد.

قیمت عمده فروشی مویز وارداتی

قیمت عمده فروشی مویز وارداتی از منابع مختلف، متفاوت می باشد و این محصول باید از منابع دست اول خریداری شود تا بتوانید قیمت های بهتری را در این محصول داشته باشید و البته قیمت مطلوب را برای بار یکدست پرداخت نمائید.

در موارد بسیاری دیده شده است که قیمت های ارائه شده برای مویزها در کشور متفاوت می باشد و گاه با کمی تفاوت در ظاهر بار شاهد هستیم که باری با قیمت ارزان تر ارائه می شود و یا در صورتی که بار یکدست باشد و زیر و روی بار یکسان باشد از قیمت بالاتری برخوردار است.

ولی چرا در موارد زیادی تفاوت قیمت را داریم؟ مواردی که شاهد آن هستیم قیمت برخی از بارها پایین تر بوده و مشتری نیز متوجه اشکالات موجود در بار خریداری شده نمی شود.

به تفصیل در زیر به این موضوع می پردازیم.

چرا قیمت برخی از بارهای مویز ارزان تر هست؟

در موارد بسیاری شاهد آن بوده ایم که مشتریان از قیمت بار ناراضی بوده و متذکر می شوند که بار با قیمت ارزان تر خریداری نموده اند یا بارهایی را در بازار می بینیم که به شدت قیمت پائینی دارند و با تست بار متوجه اشکالات مشخص در بار می شویم.

در موارد بسیاری با مخلوط نمودن بار ریز با بار متوسط و یا بار متوسط با نمونه های درشت مویز یک بالانس قیمتی را ایجاد می نمایند و با توجه به اینکه درصد پائینی از بار ریزتر و درصد بالاتر بار متوسط یا درشت تر است رؤیت کلی بار به صورتی می باشد که متوجه قاطی شدن بار نمی شویم.

بارهای پارسالی با بارهای امسالی قاطی می شود و این خود باعث می شود که بالانس قیمتی ایجاد شود و مشتریان فکر می کنند که یک بار امسالی را با قیمت بسیار مطلوب خریداری نموده اند و با توجه به اینکه درصد مناسبی را قاطی می نمایند کسی که متخصص نباشد متوجه قاطی شدن بار نمی شود و با قرار گرفتن بارهای خشک و کهنه در کنار بار تازه و نرم یک بالانس و تعادل قیمتی ایجاد می شود.

برخی از مویزها به صورت دمدار و با کیفیت پائین می باشند که یا بارهای ریز امسالی می باشد و یا جز بارهای کهنه می باشند که دارای قیمت های بسیار پائینی هستند و از این رو برخی با خریداری این بارها و تمیز نمودن آن و اضافه نمودن به بارهای جدید به مقدار مطلوب، سعی در ارائه قیمت پائین تر دارند.

با شستن دوباره مویزهای کهنه و خشک سعی در این دارند که بار با نرمی مطلوب را ارائه نمایند و از این رو به راحتی بار کهنه را به عنوان بار تازه با قیمت مشتری پسند ارائه می نمایند و از این رو در زمان خرید دقت نمائید که مویز خریداری شده باید یک بافت منسجم و با یک رطوبت مطلوب را داشته باشد.

به ظاهر بارهایی که خریداری می نمایید دقت نمائید ولی از روی ظاهر بار، اقدام به خرید بار ننمائید و قیمت پائین بار موجب نشود که یک بار نامناسب به شما ارائه شود.

زیر و روی بار را به صورت کامل چک نمایید و به یکدست بودن بار توجه داشته باشید باید روی محصول و زیر آن در ته کارتن را چک نمائید و باید تفاوت در ظاهر بار وجود نداشته باشد و طعم و مزه بار نیز باید تست شود و مویز را با دست نیز می توانید چک نمائید که بافتی یک دست و نرم داشته باشد و خشک و سفت نباشد.

باری که خریداری می نمائید را حتما خورده و مزه و طعم را تست نمائید در صورتی که برخی از مویزها شیرین و برخی تلخ باشند باید در خرید خود دقت نمائید و بدانید که بار قاطی شده است و با خوردن چند دانه می توانید متوجه شوید که مزه آن شیرین و مطلوب می باشد یا دانه ها با طعم های مختلف می باشد.

در مواردی بارهای شکرک زده را که به راحتی در دهان متوجه شکرک آن می شوید و یا با تست آن در دست می توانید شکرک های آن را لمس نمائید با بارهایی که بافت نرمی دارند قاطی نموده و قیمت ارزان ارائه می نمایند که می توانید با چک کردن بار متوجه این اشکال در بار شوید.

در مواردی بارهای قاطی شده را در کارتن های برندهای خوش نام و معروف وارد بازار می نمایند و با توجه به اینکه یک برند خاص به خوش نام بودن و باکیفیت بودن در بازار خشکبار معروف هست با کپی برداری از کارتن و بسته بندی، سعی در ارائه بارهای نامطلوب خود در این کارتن ها دارند و در مواردی قیمت های بسیاری ارزان و خوش قیمت و نمونه بسته بندی با برند معروف و خوش نام، باعث می شود که مشتریانی که دقت در خرید ندارند بارهای کهنه را به جای بار نو و تازه با نام برندهای خاص خریداری می نمایند.

با توجه به موارد بالا و دقت در خریدتان و بیش از همه خرید از منابع دست اول و خوش نام می توانید یک محصول کاملا سلامت و یکدست را با قیمت مناسب کیفیت داشته باشید و رضایت مشتریان را با ارائه بار سلامت جلب نمائید.

با بهترین قیمت عمده فروشی انواع مویز به دنبال رضایت مشتریانمان می باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 9 =