قیمت عناب خراسان انواع خشک شده صادراتی

قیمت عناب خراسان در انواع خشک شده صادراتی را می توان مبنایی جهت خرید محصول از کشاورز و تجارت کالا در بازار داخلی کشورمان قرار داد.

همیشه گفته ایم و می گوییم که عناب ایران یکی از محصولاتی است که در حق آن ظلم شده و با توجه به خواص بسیار زیاد این محصول باز هم به حاشیه رانده شده و آن گونه که باید و شاید نتوانسته ایم روی فروش این محصول با قیمت واقعی در بازار جهانی مانور دهیم.

همان طور که خود می دانید هزینه های تولید محصولات کشاورزی در ایران بسیار بالا تمام شده و کشاورزان ناچار هستند تا برای فروش محصولشان کار را به دست دلالان سپرده و قطعا دلالان هیچ گونه تعهدی نسبت به کالای آنان ندارند و محصولاتی در کیفیت پایین را به مشتریان ارائه می کنند.

بیایید تا با هم مروری بر روند تعیین قیمت عناب خراسان در بازار و پارامتر های موثر بر آن داشته باشیم…….

نوع عناب اولین و مهم ترین پارامتر موثر بر قیمت عناب خراسان!

قطعا در فروش و قیمت گذاری هر محصولی در کشور ما، نوع کالای مذکور در تعیین قیمت آن تاثیر به سزایی دارد که عناب از این قائده مستثنی نیست.

عناب همانند هر محصول کشاورزی دسته بندی هایی دارد که این دسته بندی بر اساس

  • سایز محصول
  • رنگ محصول
  • ظاهر محصول

تعیین می شود.

قطعا هر چه عناب ما درشت تر، قرمز تر و بدون چروک باشد، می توان انتظار داشت که قیمت آن در بازار کشور و بازار صادراتی بالاتر باشد.

در بین عناب های تولیدی در خراسان، عناب خرمایی درشت دارای بیشترین قیمت در بین محصولات بوده و قطعا مشتریان خاص خود را دارد.

عناب متوسط و با درصد چروک معمولی را می توان روتین ترین محصول بازار دانست، چرا که قیمت آن به نسبت بقیه محصولات برای امور صادراتی مناسب است.

این محصول دارای تناسب کیفیت بر قیمت بوده و قطعا محبوب ترین محصول نزد یک بازرگانی صادرکننده محصولی است که این ویژگی را داشته باشد.

در نهایت عناب ریز که ما از واژه عناب دارویی برای آن استفاده می کنیم، ارزان قیمت ترین عناب خراسان در بازار ایران است.

این عناب دارای قیمت مناسب بوده و برای تولید محصولات متعدد کاربرد دارد.

نام دیگر این عناب، عناب دمنوشی نیز می باشد.

مشتریان می توانند از بین عناب های معرفی شده در بالا با توجه به نوع نیاز خود و بازار هدف مورد نظر یکی را انتخاب کرده و امور صادراتی خود را پیگیری کنند.

پارامتر بعدی موثر بر قیمت عناب خراسان زمان خرید این محصول است!

شاید جالب باشد بدانید زمانی که یک محصول در بازار فراوان تر است قطعا می توان کالا را با قیمت مناسب تری خریداری کرد.

اما زمانی که کم کم موجودی بازار کم می شود، قیمت ها سیر صعودی به خود گرفته و ما شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.

البته باید دقت کرد که عناب تاثیر زیادی را از کم بود جنس در بازار نمی پذیرد و معمولا تجار هنگامی که جنس در بازار نیست، خرید های خود را به زمان فراوانی کالا موکول می کنند.

سومین پارامتر موثر بر قیمت عناب خراسان این است که بازار صادراتی محصول کجاست!

اگر ما بخواهیم عناب را جهت صادرات به خارج کشور استفاده کنیم، قطعا نوع بازار بر قیمت عناب تاثیر خواهد گذاشت.

چگونه؟

فرض کنید ما دو کشور را برای صادرات عناب ایران انتخاب کرده ایم.

پاکستان و کانادا ….

آیا محصولی که به کشور پاکستان صادر می شود را می توان برای صادرات به کانادا نیز استفاده کرد؟

قطعا خیر، پس برای صادرات عناب به کانادا باید محصولی را در خور بازار هدف صادراتی خود انتخاب کنیم و از سویی دیگر برای صادرات عناب به پاکستان باید کالایی که بتوان در آن بازار فروخت را به مشتریان خود پیشنهاد دهیم.

در مورد بحث تاثیر بازار صادراتی بر قیمت عناب خراسان بهتر است تا اندکی بیشتر با هم بحث کنیم و ما سعی خواهیم کرد که در مقالات آینده به این مساله بپردازیم.

ارائه قیمت عناب خراسان توسط آرین

به واسطه این که بازرگانی خشکبار آرین در زمینه تجارت انواع عناب فعال است، توان آن را دارد تا بهترین قیمت های خود را برای شما عزیزان در بازار ارائه کند.

روش ارائه قیمت توسط آرین چگونه است؟

ما به دلیل این که قیمت ها روزانه در کشورمان تغییر می کند، قطعا امکان آن را نداریم که بتوانیم قیمت روز عناب را در این مقاله بیان کنیم، به همین دلیل شما می توانید برای این که قیمت ها را دریافت کنید به پایین همین صحفه رفته و روی لینک کانال تلگرامی ما کلیک کنید تا در ان جا بتوانید قیمت روز عناب و دیگر خشکبار را مشاهده نمایید.

نکته مهم در مورد ارائه قیمت عناب خراسان توسط بازرگانی آرین است که شما باید با تشریح بازار هدف خود برای بخش فروش ما، مدیر فروش را اندکی از بازار خود مطلع کنید تا اون بتواند بهترین قیمت ممکن را در کنار بهترین محصول ممکن به شما ارائه کند.

همان طور که در بالا مشاهده کردید، ما با تشریح دو بازار هدف مختلف به این نتیجه رسیدیم که نمی توان به هر دو بازار محصولی یکسان با کیفیت یکسان ارائه کرد، پس شما هم باید با تشریح بازار خود بتوانید ما را در ارائه محصولی مناسب بازار هدف خودتان یاری کنید.

بازرگانی آرین تمامی سعی خود را برای تهیه بهترین محصولات در کنار بهترین کیفیت برای شما عزیزان انجام داده و آماده است تا کلیه بستر های لازم جهت صادرات محصول را فراهم کند.

بازرگانی خشکبار آرین را دنبال کنید….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =