قیمت عناب خشک دارویی درجه یک صادراتی

عناب خشک دارویی با کیفیت درجه یک صادراتی با قیمت بی واسطه می تواند برای کشورهای دارای صنایع فرآوری گزینه ای مناسب برای انجام یک صادرات موفق باشد.

عناب به صورت میوه تازه و میوه خشک در ایران در طب سنتی بسیار کاربرد داشته و سالها از این محصول به عنوان یک میوه پرخاصیت با خواص دارویی و درمانی استفاده می شده است و هم به صورت تازه خوری و هم خشک شده مورد مصرف بسیاری داشته.

مدت مدیدی در کشور استفاده از این محصول به فراموشی سپرده شد و با تکیه جوامع مختلف برای مواد غذایی سالم و متداول شدن درمان های گیاهی و استقبال از طب سنتی شاهد تحولی شگرف در بسیاری از محصولات دارویی و درمانی شده ایم.

در این میان عناب نیز دوباره به بازار تقاضا اضافه شده است و شاهد هستیم که در بسیاری از عطاری های کشور عناب خشک دارویی ارائه می شود و استفاده از آن به عنوان یک داروی گیاهی مفید در چند سال اخیر بسیار متداول و مرسوم شده است.

عناب خشک دارویی آجیلی

نمونه عناب خشک دارویی درجه یک نیز به عنوان یک محصول آجیلی و میوه خشک مطلوب در بسیاری از آجیلی های کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از عناب خشک دارویی با درجه بندی های دو، سه و ریز و باپوستی چروک خورده کاربرد داشته و در مورد خواص عناب خشک دارویی کیفیت از اهمیت پائین تری بهره مند بوده و تکیه بر خواص دارویی و درمانی آن می باشد.

اولویت خرید در عناب خشک دارویی مقوله قیمت محصول می باشد و در زمان فرآوری این محصول به ظاهر آن توجه نمی شود و قیمت در اولویت می باشد.

در عناب خشک آجیلی به ظاهر محصول توجه بسیاری می شود و رنگ چشم نواز مسی قرمز و ظاهر بدون چروک آن و درشتی عناب در اولویت برای خرید محصول قرار می گیرد و توجه به ظاهر و کیفیت برای بسیاری از مصارف آجیلی در اولویت می باشد.

کشورهایی که می توانیم روی عناب خشک دارویی به عنوان بازار هدف در آنها تمرکز داشته باشیم کشورهای دارای صنایع فرآوری می باشند و کشورهایی که دارای طب سنتی و گیاهی بوده و خوشبختانه در همسایگی مان بازارهای هدف مطلوبی را داریم.

در کنار عناب خشک دارویی می توانیم بازارهای هدف مناسب را برای عناب خشک آجیلی داشته باشیم که با توجه به کیفیت محور بودن می توانیم تنوع خوب محصولی را در حوزه عناب در این کشورها ارائه نمائیم.

چه بخواهیم در بازار جهانی عناب یک محصول درجه یک را ارائه نمائیم و چه بخواهیم عناب خشک دارویی را وارد بازار جهانی نمائیم نیاز به بازاریابی و تبلیغات مؤثر و مدیریت شده در این حوزه داریم و موفقیت وقتی بدست می آید که بازار هدف را بشناسیم.

شناخت و آگاهی نسبت به بازار هدف این امکان را برای ما به وجود می آورد که بتوانیم متناسب با نیاز بازار هدف محصول مناسب را ارائه نمائیم و قیمت را متناسب با کیفیت محصول و مطلوب بازار هدف ارائه نمائیم.

عناب خشک دارویی بسته بندی

در مورد عناب شرکت هایی که وارد مقوله بسته بندی آن شده اند بسیار انگشت شمار بوده و این محصول به صورت فله هم در آجیلی های کشور و هم در عطاری ها ارائه می شود و بازارهای هدف مختلف نیز خریدار این محصول به صورت فله می باشند.

حجم بالای عناب صادراتی را به صورت فله وارد بازار جهانی می نمائیم و مقوله بسته بندی این محصول بسیار ضعیف می باشد و نیاز داریم که مانند بقیه خشکبارها روی بسته بندی درست عناب چه به صورت دارویی و چه آجیلی توجه و تمرکز ویژه ای صورت گیرد.

صنایع بسته بندی در کشور وارد مرحله مطلوبی شده است و بسته بندی در برخی از خشکبارهای ایرانی با کیفیت مطلوبی در حال انجام می باشد و این مهم به وجود آمده است که قدمهای خوبی در این حوزه برداشته شود.

اگرچه در مورد عناب خشک دارویی و یا آجیلی هنوز در مقوله بسته بندی در ابتدای راه می باشیم ولی باید امکان صادرات فله و بسته بندی را در این محصول مهیا نموده و با بازاریابی درست روی صادرات محصول فله و بسته بندی تمرکز داشته باشیم.

در موارد بسیاری شاهد هستیم که در اثر نگهداری در شرایط نامناسب و صادرات در شرایط نامطلوب محصول خراب شده و عدم رضایت مندی در مشتری به وجود آمده است و خشکبار صادراتی در کشوری دیگر معدوم می شود یا عودت داده می شود.

معدوم نمودن و یا عودت بار می تواند هزینه بالایی را به صادرکننده تحمیل نماید و از این رو در زمان خرید در حوزه خشکبار باید به تأمین کنندگان مستقیم و دست اول مراجعه شود و از منابع آگاه و آشنا به حوزه صادرات خرید صورت گیرد.

از این رو می توانید برای تأمین درجه بندی های مختلف در حوزه خشکبار بخصوص در محصولی مانند عناب خشک دارویی و آجیلی بیرجند با انتخاب مجموعه آرین، گروهی آگاه و آشنا به بازارهای مختلف جهانی را در کنار خود داشته باشید.

اولویت های ما ارائه محصول بی واسطه به صورت مستقیم با قیمت متناسب در بازارهای مختلف جهانی می باشد و این امکان را به راحتی میسر نموده ایم که با بیشترین تنوع محصولی مشتریان ما بتوانند گزینه مناسب را برای صادرات و بازار هدف خود انتخاب نمایند.

در جهت انجام یک صادرات بهتر در حوزه عناب خشک دارویی و آجیلی می توانیم بهترین پیشنهاد را برای بازارهای هدف مختلف در سرتاسر جهان داشته باشیم و مشاوره مناسب را به مشتریان خود ارائه نموده و امکان بسته بندی با بهترین شرایط را داریم.

نگهداری درست محصول در بسته بندی های مناسب، ارائه قیمت مطلوب، کیفیت مناسب و آگاهی و آشنایی نسبت به بازار جهانی از پتانسیل های مثبت مجموعه بازرگانی آرین می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + شش =