قیمت عناب ممتاز بیرجند سال 97

کشاورزان تا چه در قیمت عناب ممتاز بیرجند در سال 97 تاثیر خواهند داشت؟ وضعیت برداشت محصول در باغات خراسان جنوبی چگونه است؟

عناب ممتاز بیرچند به عنوان یکی از بهترین محصولات این منطقه از کشور بوده که همه ساله حجم صادرات قابل توجهی را به کشور های خریدار این محصول دارد.

در سال 97 و با تغییرات نرخ ارز و همچنین افزایش هزینه های تولید امکان این وجود دارد که کشاورزان این محصول اقدام به افزایش قیمت عناب خود نسبت به سال های قبل کنند.

اما مساله اینجاست که کشاورزان کشور ما بر خلاف بسیاری از کشور های دنیا نقش پر رنگی را در بازار نداشته و کشور ما بستر ساز فعالیت دلالان می باشد و این افراد بیشترین تاثیر را در تعیین قیمت های بازار دارند.

اگر کشاورزان بخواهند تا در سال 97 قیمت این محصول را در دست بگیرند می بایست با عرضه به موقع محصول در بازار و منترل بازار های کشور، دست دلالان را از بازار محصول خود کوتاه کنند.

بر اساس آماری که از بیرجند به همکاران ما رسیده است و آن چه ما در باغات خود در خراسان رضوی مشاهده می کنیم، برداشت عناب حجم قابل توجهی داشته و ما امسال به لحاظ کمبود بار به مشکل نخواهیم خورد.

عرضه مستقیم عناب ممتاز بیرجند

همیشه در بین برخی از شرکت های فعال در زمینه خشکبار مجموعه هایی هستند که توان عرضه بهترین نوع عناب را با قیمت مناسب داشته و می توانند دقیقا هر آن چه را که مشتری می خواهد در اختیار وی قرار دهند.

بله درست حدس زدید!

بازرگانی خشکبار آرین به دلیل حضور در بخش تولید و همچنین تجارت انواع عناب توانسته است به یکی از بهترین شرکت های عرضه کننده عناب ممتاز بیرجند تبدیل شود.

عناب ما به شکل های فله ای و عناب بسته بندی شده در بازار عرضه می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − پنج =