قیمت فروش انواع پسته دستچین اکبری

انواع پسته دستچین اعم از اکبری – کله قوچی و احمد آقایی وابسته به پارامتر های مختلفی در بازار فروش قیمت گذاری شده و مشتریان می توانند بر اساس نوع نیاز خود هر یک از این محصولات را خریداری کنند.

پسته یکی از محصولاتی است که به صورت های مختلف در بازار کشور ما به فروش رسیده و مشتریان مختلفی با توان های اقتصادی متفاوت سعی می کنند تا حد امکان از این محصول استفاده نمایند.

در بین همه پسته ها، قطعا انواع پسته دستچین شده توجهات بیشتری را در بازار به خود جلب می کند.

در ابتدای این مقاله اجازه دهید تا در مورد پسته دستچین توضیحاتی را ارائه کنیم تا شما به خوبی بدانید با چه پسته ای سر و کار دارید….

پسته هنگامی که از باغ برداشت می شود و به ترمینال منتقل می گردد، ترکیبی از پسته خندان، پسته نیمه خندان، پسته کم خندان، ناخندان، پوست، چوب، مغز آزاد و… است، قطعا اگر شما هنگامی که برای خرید پسته به مغازه مراجعه می کنید این طور پسته ای را در آجیل فروشی ببنید، از خرید آن امتناع می کنید.

اینجاست که فروشنده یا تجاری که در زمینه خرید و فروش پسته کار می کنند، اقدام به جدا سازی پسته های خود در انواع مختلف نموده و هر یک بر اساس نوع نیاز مشتریان خود، این کار را انجام می دهند.

برخی برای جلوگیری از بالا نرفتن قیمت ها فقط دهن بست را از با خود می گیرند و ناخالصی هایی هم چون پوست و چوب را سورت می کنند.

اما برخی دیگر از فروشندگان به درخواست مشتریان خود، تمامی پسته های تماما خندان را از داخل پسته ها جدا کرده و باری یک دست و با رویت عالی را تحویل مشتریان خود می دهند.

قطعا چنین پسته ای قیمت بالایی دارد و خریدار می بایست برای تهیه پسته مورد نظر خود هزینه بیشتری را پرداخت کند.

قیمت انواع پسته دستچین آجیلی

همان طور که گفته شد، این پسته دارای قیمت های بالایی بوده و کسی اگر بخواهد این پسته را بخرد، باید هزینه بیشتری را برای محصول انجام دهد.

اما دقت کنید اگر فروشنده یا خریدار این محصول هستید، قرار نیست که کالا را با قیمت های فضایی و غیر عرف خریداری و یا بفروشید، پس در چهار چوب بازار کار کرده و به تناسب کار خود را انجام دهید.

با بیان پارامتر های موثر بر قیمت شاید شما بهتر بتوانید برای خرید این پسته ها تصمیم بگیرید.

نوع پسته:

قطعا نوع پسته بر نرخ محصول تاثیر به سزایی دارد، برخی از سال ها که زمینه پسته های درشت در زمینه اکبری و کله قوچی کم است، قیمت این پسته ها در بازار رشد زیادی داشته و مشتریان نیز به دلیل فروش زیاد، حاضرند تا کالا را خریداری کنند.

به عنوان مثال پسته اکبری دستچین شده در سال 97-98 با افزایش قیمت شدید رو به رو شد، اما مشتریان خرید خود را انجام می دادند.

سایز پسته:

بر کسی پوشیده نیست که سایز انواع پسته دستچین شده در قیمت محصول بسیار تعیین کننده است و به دلیل تغییرات شدید قیمت پسته دستچین حتی در یک انس شما باید به مشتری خود انس دقیق پسته را بگویید از بیان بازه سایزی خودداری کنید.

به عنوان مثال اگر انس پسته شما 21.8 است، حتما این انس را بیان کرده و به مشتری خود نگویید که پسته انس 20-22 دارم، چرا که او تصور می کند شما پسته انس 20 را به وی عرضه می کنید و قطعا قیمت این دو محصول با هم تفاوت زیادی دارد.

رویت پسته:

اگر ما یک طرف ماجرا پسته اکبری سفید داشته باشیم و در آن طرف دیگر پسته اکبری لک دار و هر دو دستچین باشند، کدام گران تر است؟

پاسخ واضح است، پس رویت پسته بر قیمت محصول تاثیر زیادی دارد.

تقاضا:

همیشه برای پسته دستچین شده در بازار درخواست خرید وجود دارد!! پس تقاضای بالای خرید برای انواع پسته دستچین قیمت محصول را دست خوش تغییر می کند.

در نهایت باید عرض کنیم که ما در این مقاله امکان بیان قیمت به شما عزیزان را نداریم، اما به صورت کلی می توانیم در این زمینه شما را یاری رسانیم.

برای دریافت قیمت با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

فروش انواع پسته دستچین درجه یک

پسته دستچین شده توسط فروشنده های مختلفی در بازار به فروش می رسد، اما سوال اینجاست این پسته ها تا چه حد دستچین شده هستند؟

بله، درست حدس زدید، برخی از تجار از نا آگاهی مشتریان خود سوء استفاده کرده و پسته هایی را به آنان ارائه می کنند که واقعا دستچین شده نیست و دهن بست گیری شده است.

پس اگر به فکر خرید پسته آجیلی دستچین شده هستید، سعی کنید تا از فروشنده ای معتبر در شهری معتبر خرید خود را انجام دهید.

فروش پسته دستچین شده توسط بازرگانی آرین در سراسر کشور انجام شده و بازرگانی ما با دست گذاشتن روی مناطقی از خراسان که پسته جدیدا در آن کشت شده، توانسته است درشت ترین انواع پسته موجود در کشور را برای مشتریان خود محیا کند.

شاید جالب باشد بدانید که در سالی که تامین پسته اکبری در انس 21 برای برخی از تجار آرزو بود، ما پسته هایی در انس 20 و 19 را برای مشتریان خود ارسال می کردیم.

به عنوان نکته آخر بهتر است تا شرایط فروش آرین را نیز برای شما تشریح کنیم.

ما همیشه سعی کرده ایم تا بهترین پسته را در کنار بهترین قیمت به مشتری خود ارائه کنیم و با سود کم فروش بالایی داشته باشیم، از این رو ما قبل از ارسال بار تسویه کامل را انجام می دهیم و کلیه فاکتور ها پرداخت می شود، پس درخواست هایی مبنی بر:

  • بار برسد پول می دهم!
  • چکی کار می کنم!
  • بقیه این طوری کار می کنند!
  • من تاجر معتبری هستم!

قابل قبول نیست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 6 =