فروش خانگی زرشک

قیمت فروش خانگی زرشک پفکی – دانه اناری

فروش خانگی زرشک این روز ها رونق بسیار خوبی گرفته است، اما قیمت عرضه چند است؟ آیا دانه اناری برای این مهم مناسب است یا پفکی؟

بازرگانی ما همه روزه تماس های زیادی در ارتباط با خرید زرشک برای مصارف خانگی یا فروش خانگی دارد، در این میان یکی از مهم ترین سوالات و ابهاماتی که بسیاری از عزیزان دارند، این است که قیمت کالایی که می خواهیم عرضه کنیم را چگونه تعیین نماییم؟ آیا محصول را به صورت بسته بندی شده عرضه کنیم؟ کالای همراه این محصول چیست؟ چه کنیم فروش بیشتری داشته باشیم؟ و ….

زرشک پفکی درجه یک

اولین و مهم ترین نکته که در ارتباط با این بحث مطرح می شود این است که شما می توانید برای محاسبه قیمت زرشک در شهر خود ابتدا به فروشگاه هایی که این محصول را عرضه می کنند سری بزنید تا ببنید مردم شهر شما از چه محصولی با چه حدود قیمتی استقبال می کنند، به عنوان مثال اگر در شهر تهران بخواهید کالای خود را به فروش برسانید، قاعدتا خرید زرشک پفکی با قیمت مناسب از شهر مشهد، می تواند گزینه خوبی برای تهران باشد، با محاسبه هزینه حمل تا تهران قیمت تمام شده محصول برای شما تعیین شده و شما می توانید با احتساب سود خود با توجه به نرخ فروش آن در تهران که قبلا به صورت متوسط آن را از فروشگاه ها استعلام کرده اید، کالا را به قیمت مورد نظر خود بفروشید.

اگر امکان آن را داشته باشید که بتوانید زرشک خود را در بسته بندی های نیم کیلویی یا 250 گرمی بسته بندی کنید، این امر امکان آن را به شما می دهد تا بتوانید مشتریان بیشتری را به سوی خود جلب کنید.

همان طور که در بالا اشاره کردیم، برای انتخاب نوع زرشک خود پفکی یا دانه اناری حتما باید توان اقتصادی شهر هدف و کیفیت مداری مشتریان را مد نظر قرار داد، اگر مشتریان کیفیت مداری دارید که همیشه به دنبال خرید جنس خوب هستند، زرشک پفکی گزینه خوبی است و اگر مشتریان شما کیفیت مدار نیستند و قیمت محوریت آن هاست، زرشک دانه اناری می تواند گزینه خوبی برای این امر باشد.

کالای همراه در فروش خانگی زرشک

از مهم ترین محصولاتی که می توان همراه زرشک در فروش خانگی عرضه کرد، زعفران بسته بندی شده به صورت گرمی و مثقالی است که در مورد آن به صورت کامل در این مقاله ای که لینک آن را قرار داده ایم توضیحاتی ارائه شده که می توانید آن را مطالعه کنید.

زعفران بسته بندی مثقالی

مطالعه این مقاله را از دست ندهید ….
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − سه =