قیمت فروش زعفران بسته بندی صادراتی

زعفران بسته بندی صادراتی می تواند با قیمت فروش مناسب با یک بازاریابی و تبلیغات به عنوان یک محصول خاص از بازار صادراتی و بازار مناسب تر داخلی برخوردار باشد.

زعفران از محصولاتی که می باشد که سالهاست به صورت فله وارد بازار تقاضا می گردد و قدم برداشتن این محصول به سوی بازارهای صادراتی نیز به صورت فله ای بوده است ولی در بازارهای صادراتی شاهد زعفران ایرانی با برندهای جدید خارجی هستیم که با بهترین بازارها روبرو هستند.

زعفران بسته بندی صادراتی با برند کشورهای دیگر وارد بازار جهانی این محصول می گردد و این محصول برای کشورهای دارای صنعت بسته بندی توانسته است بیشترین ارزآوری را به همراه آورد و سهم ما فقظ صادرات به صورت فله در حوزه زعفران بوده که ما تولیدکننده اصلی آن بوده ایم.

زعفران بسته بندی صادراتی ایران

در ارائه زعفران بسته بندی صادراتی به بازار جهانی باید روی این صنعت سرمایه گذاری نمائیم و این صنعت به شدت نیاز به حمایت بیشتر بخش های خصوصی دارد تا بتواند بازارهای صادراتی بهتری را متعلق به خود نماید و ما باید از حالت فروش فله زعفران به بازار جهانی خارج شویم ولی مشکلات موجود قابل حل می باشد.

زعفران بسته بندی صادراتی را می توانیم در بازارهای هدف مختلف با قیمت های مناسب ارائه نمائیم و این نیاز به کاهش هزینه های تولید، بسته بندی و صادرات در این محصول خاص و ویژه دارد و باید بتوانیم به عنوان تولیدکننده، صادرکننده این محصول نیز باشیم و این با حل مشکلات موجود امکان پذیر می باشد.

صادرات زعفران بسته بندی شده باید از شرایط مطلوب بهره مند شود و هم در حوزه کشاورزی، هم در صنعت بسته بندی و بیش از هم برای رسیدن به بازارهای مطلوب با گنجایش و طرفیت عرضه محصول بسته بندی نیاز به مدیریت، برنامه ریزی و دریافت آموزش ها و شناخت درست برای رسیدن به موفقیت داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =