قیمت فروش میوه خشک انواع استوایی – ایرانی

قیمت فروش میوه خشک در انواع استوایی – ایرانی، وابسته به فاکتورهایی از قبیل نرخ واردات میوه خشک، مرغوبیت مورد انتظار، حجم سفارش و مواردی از این دست می باشد.

هر چه بیشتر پیش می رویم، شاهد استقبال بیشتر و به دنبال آن عرضه ی بیشتر انواع میوه خشک در سطح بازارهای آجیل و خشکبار کشور هستیم.

میوه خشک هایی که تنها اختصاص به ارقام تولید شده در ایران ندارد.

همان طور که می دانید، استفاده از روش های صنعتی خشک کردن، دامنه ی تولید میوه خشک را بسیار گسترش داده و امروزه میوه خشک هایی را در بازار می بینیم که شاید تا قبل از آن در هیج جا تولید و عرضه نشده بود.

کیوی خشک، خرمالو، پرتقال، آناناس، توت فرنگی و مواردی از این دست، جزء گزینه هایی هستند که در گروه میوه خشک های ایرانی قرار می گیرند.

قیمت فروش میوه خشک در ایران

اما علاوه بر میوه خشک های ایرانی، رقم دیگری از این محصول نیز ارائه می شود که وارداتی است.

البته میوه خشک های وارداتی از کشورهای مختلف استوایی و حتی آمریکا وارد می شوند و بنابراین قیمت فروش میوه خشک وارداتی در مقایسه با ارقام ایرانی، تابع نرخ ارز نیز خواهد بود.

زنجبیل، آناناس، بلوبری، گوجی بری، پیکانو، ماکادمیا و بسیاری از انواع دیگر میوه خشک های استوایی هستند که در فروشگاه های آجیل و خشکبار قابلیت عرضه دارند.

طبیعی است که همچون قیمت فروش میوه خشک های ایرانی، ارقام وارداتی نیز بسته به نوع میوه خشک، کیفیت، حجم خرید، میزان کیفیت مورد تقاضا و مواردی از این دست، متفاوت و متغیر باشد.

در این میان اما همواره نحوه ی خرید میوه خشک، تا حدود زیادی بر قیمت فروش آن تأثیر دارد.

به گونه ای که خرید های واسطه ای در مقایسه با خرید های مستقیم از منابع اصلی وارد کننده میوه خشک، با تفاوت بسیار زیادی برای خریدار همراه است.

از این رو استفاده از شیوه های خرید مستقیم میوه خشک نظیر استفاده از فروشگاه های اینترنتی، از بهترین گزینه هایی است که خریداران انواع میوه خشک ایرانی و استوایی در صورت استفاده از آن، با قیمت های مناسب تری روبه رو خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + نوزده =