قیمت فروش میوه خشک بسته بندی شده ایرانی

میوه خشک بسته بندی شده ایرانی که با رعایت اصول بهداشتی تولید می شود با قیمت فروش مناسب می تواند در مسیر صادرات در این محصول قرار گیرد.

میوه های تولیدی در داخل ایران از تنوع بسیار مطلوبی بهره مند می باشند و با توجه به آب و هوای بسیار مطلوبی که در بیشتر نقاط ایران از آن بهره مند می باشیم در کنار میوه تازه می توانیم بهترین تنوع محصولی را در میوه خشک ها داشته باشیم.

با توجه به وجود مشکلات عدیده برای صادرات میوه تازه و با توجه به اینکه شرایط مطلوب نگهداری برای میوه تازه بسیار سخت تر از میوه خشک می باشد باید بتوانیم در مسیر صادرات به سوی ارائه محصول به صورت خشک شده برویم.

میوه خشک هم از ماندگاری بسیار مطلوبی بهره مند می باشد و هم با توجه به اینکه حجم کمتری را نسبت به میوه تازه اشغال می نماید هم امکان نگهداری و انبار نمودن آن آسان تر می باشد و هم امکان حمل و نقل آن آسان تر انجام می شود.

در ارائه میوه تازه به بازارهای مختلف نمی توانیم منکر آن شویم که شرایط نامطلوب به راحتی می تواند روی محصول تأثیر منفی بگذارد ولی در مورد میوه خشک خوشبختانه امکان ماندگاری و حمل و نقل بسیار راحت تر می باشد.

در صادرات میوه خشک به بازار جهانی، قدمهای برداشته شده در چند سال اخیر محدود بوده است و شاهد هستیم که امسال استقبال از میوه خشک هم در ایران بیشتر شده است و هم مشتریان خارجی و صادرکنندگان به دنبال این محصول هستند.

در رونق بازار میوه خشک و فروش این محصول نیاز داریم که بازاریابی داخلی و تبلیغات مناسب را در بازار جهانی میوه خشک داشته باشیم و امسال شاهد رونق بیشتر در این حوزه بوده ایم و میوه خشک بسته بندی شده از استقبال خوب داخلی بهره مند می باشد.

معرفی میوه خشک اسلایس فله و میوه خشک بسته بندی شده در سایت های اینترنتی، فروشگاه های آنلاین، کارنالهای مختلف و … می تواند شناخت و آگاهی را نسبت به این محصولات افزایش داده و خواص و ویژگیهای آن، جذب مشتریان بیشتر را به همراه دارد.

میوه خشک بسته بندی شده ایرانی

در مقوله بسته بندی هنوز در ابتدای راه تولید در حوزه میوه خشک می باشیم و قدمهای برداشته شده بسیار محدود می باشد ولی در بازار داخل خوشبختانه بازار خرید و فروش خوبی را در میوه خشک بسته بندی شده داریم.

مشتریان مختلف در آجیلی ها به شدت از میوه خشک بسته بندی شده استقبال می نمایند و با توجه به اینکه در برخی از شهرها مانند اصفهان، قم، تهران، مشهد و … حضور توریستهای مختلف را شاهد هستیم، بازار فروش میوه خشک بسته بندی شده مناسب است.

مشتریان در این شهرها از محصولات بسته بندی شده استقبال می نمایند و خشکبار هم از مشتریان داخلی بهره مند بوده و هم بسیاری از توریستها از این محصولات و میوه خشک بسته بندی شده استقبال می نمایند.

برای رسیدن به موفقیت در میوه خشک ایرانی نباید فقط به بازار داخلی متمرکز شویم و باید به عنوان حوزه جدید در مسیر صادرات بهتر این محصولات قدم برداریم و باید بتوانیم میوه خشک بسته بندی شده و فله را در بازارهای هدف مختلف جا بیاندازیم.

ارائه محصول در بازار جهانی نیاز به معرفی بهتر در این حوزه دارد و با توجه به استقبال بازار جهانی از محصولات تولید با توجه به تولید مناسب این محصولات در ایران باید با سایت های مختلف، شرکت در نمایشگاه ها و همایش ها، شناخت مناسب را ایجاد نمائیم.

بازار جهانی میوه خشک فله و میوه خشک بسته بندی شده باید با بازاریابی درست به رونق و پویایی مطلوب برسد و تولیدات در این حوزه در داخل ایران بسیار مطلوب می باشد و باید بتوانیم روی بازاریابی و تبلیغات آن متمرکز شویم.

مقوله بسته بندی و یا فروش فله میوه خشک ایرانی می تواند با تکیه بر مدیریت در بازاریابی و تبلیغات، ارزآوری مناسب را برای میوه خشک بسته بندی شده و فله به همراه آورد و خوشبختانه اینترنت کمک شایانی در این زمینه داشته است.

مقوله بااهمیت دیگر باید همکاری بین تولیدکنندگان داخلی باشد که در کنار هم می توانند قوی تر برای صادرات میوه خشک قدم بردارند در حوزه محصولی مانند پسته ایران همکاری و هماهنگی بسیار بین تولیدکنندگان وجود دارد و این باید به میوه خشک تعمیم داده شود.

همکاری بین تولیدکنندگان در جهت تولید محصول بهتر، تأمین تناژ بالاتر از محصول، ارائه قیمت یکسان و مناسب، استفاده از دانش و تجربه همدیگر و … می تواند این حوزه تولیدی جدید را به موفقیت بسیار بزرگ و مطلوبی برساند.

میوه خشک بسته بندی شده ارزان

در مقوله تولید میوه خشک بسته بندی شده باید با انتخاب محصولات مناسب سعی در بالانس نمودن قیمت نموده تا در این محصول لوکس بتواند با قیمت ارزان تر، مشتریان بیشتری را جذب نمائیم.

در بازارهای مختلف مقوله قیمت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و نمی توانیم منکر آن شویم که میوه خشک یک محصول لوکس می باشد و از این رو در تولید میوه خشک بسته بندی باید با انتخاب درست میوه خشک، مقوله قیمت را متناسب نمائیم.

در بازارهای کیفیت محور نیز می توانیم با وجود تنوع خوب محصولی موجود به لوکس بودن میوه خشک بسته بندی شده توجه نموده و ترکیب های مطلوب را برای قرار گرفتن در بسته بندی انتخاب نمائید.

انواع میوه خشک موز، سیب، کیوی، پرتقال، آناناس، نارگیل، انبه، خربزه، لیمو، توت فرنگی، انجیر،شلیل و … این مسأله را نشان می دهد که دارای تنوع خوبی برای انتخاب محصول مناسب برای بسته بندی هستیم و می توانیم ترکیب های مشتری پسند ایجاد نمائیم.

با ما برای انجام یک صادرات موفق در حوزه میوه خشک بسته بندی شده و فله همگام شوید و متناسب با ذائقه بازار هدفتان می توانید انواع مختلفی از میوه خشک های ترش، شیرین  و … را در یک ترکیب بی نظیر در کنار هم داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 7 =