قیمت مناسب میوه خشک

قیمت مناسب میوه خشک وارداتی حبه ای

قیمت مناسب میوه خشک وارداتی حبه ای تایلندی آناناس رنگی، پاپایا، نارگیل، انبه، هیبسکوز، کرنبری و … را از واردکنندگان اصلی این محصولات بخواهید.

در سالهای گذشته انواع محصولات وارداتی مانند میوه خشک حبه ای پاپایا، آناناس رنگی، آناناس زرد، کرنبری، هیبسکوز، انبه، طالبی، بلوبری، نارگیل و … از مبادی رسمی وارد کشور می شدند و تنوع خوب محصولی را در حوزه های مختلف محصولات وارداتی شاهد بودیم.

این تنوع محصولی هم در فروش محصولات خشکبار به صورت فله ای و عمده ای بود و هم در مقوله بسته بندی تنوع خوب محصولی را داشتیم که در وزن های مختلف برندهای متفاوت، تولید محصول متنوع را داشتند.

در موارد بسیاری این محصولات وارداتی در کنار خشکبارها و آجیل های ایرانی قرار می گرفتند و ما شاهد آن بودیم که محصولاتی خوش خوراک و مشتری پسند چه به صورت بسته بندی شده و چه به صورت فله ای وارد بازار تقاضا می گردید.

ذائقه بازار خشکبار به صورتی بود که می توانستیم با قیمت مناسب میوه خشک وارداتی حبه ای را وارد این بازار نمائیم که در حال حاضر افزایش قیمت های بسیار بالایی را در این حوزه های وارداتی شاهد هستیم.

سمت راست آناناس چهار رنگ آرین، نمونه چپ میوه خشک مخلوط آرین و بالا میوه حبه پروسسی

قیمت مناسب میوه خشک مخلوط لوکس

با قرار گرفتن انواع میوه خشک های استوایی حبه ای در کنار هم تنوع محصولی را در کنار تنوع قیمت داریم و جهت قیمت مناسب میوه خشک مخلوط به صورت ترکیب های لوکس باید موارد اولیه به صورتی ترکیب شوند که بتوانیم قیمت مطلوبی را به مشتریانمان ارائه نمائیم و متاسفانه افزایش قیمت ها را در حوزه های محصولات وارداتی داریم.

انواع مخلوط ها با توجه به مواد اولیه ی مختلفی که وجود دارند در کنار هم قرار می گیرند و تولیدکنندگان و فروشندگان این محصولات توانسته اند ترکیب های مخلوط متنوعی را تولید نمایند و جهت بالانس نمودن قیمت و ایجاد یک نرخ متناسب بازار فروش، ترکیب های خوش آب و رنگی را به بازار تقاضا ارائه نمایند.

امید که با تکیه بر واردات مطلوب و مناسب از مبادی رسمی بتوانیم ارائه دهنده تنوع محصولات مختلف در حوزه های خشکبار باشیم و مانند سالهای گذشته رونق در حوزه های بسته بندی و رونق در تولید محصولات فرآوری را داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + نوزده =