قیمت میوه خشک بسته بندی شده صادراتی درجه یک

قیمت میوه خشک بسته بندی شده جهت امور صادراتی با موارد داخلی متفاوت بوده و معمولا به دلیل استفاده از محصولات درجه یک نرخ آن اندکی گران است.

بیایید تا در ابتدا به این مساله بپردازیم که چرا بسته بندی؟

همان طور که می دانید یکی از ارز آور ترین صنایعی که در هر کشوری برای فروش یک محصول می تواند شکل بگیرد، بسته بندی کالای مربوطه می باشد.

این مساله را می توان در کشور های پیشرفته دنبا جستجو نمود، به عنوان مثال کشوری همانند امریکا با صادرات محصولی همانند چیپس توانسته است از سیب زمینی ارز آوری 150 برابر داشته باشد، اما ما با سیب زمینی خود چه می کنیم؟ متاسفانه هیچ!!!

این مثال را می توان برای تمامی محصولات ایرانی زد که به دلیل نداشتن صنعت خوب در زمینه بسته بندی بتوانیم بهترین محصولات خود را به صورت بسته بندی شده صادر کنیم.

اما رهکار چیست؟

راهکار این است که ما به دنبال آن نباشیم که همه کار ها را خودمان انجام دهیم، این بدان معنی است که با باز گذاشتن راه های ورود سرمایه گذاران و کنار گذاشتن خود خواهی در قدم اول بتوانیم بزرگان صنعت خشکبار را به کشور خود بیاوریم.

مثلا ترکیه در زمینه تولید پسته وارد شد و با فراهم کردن زمینه های ورود شرکت های بزرگ شکلات سازی زمینه ارز اوری این محصول را فراهم نمود.

شاید شما نام شرکت نستله را شنیده باشید، که یکی از اصلی ترین خطوط تولید و فرآوری محصولات خود را در ترکیه احداث کرده است!

شاید از خود بپرسید که چرا ایران با چنین قدمتی در زمینه تولید محصولاتی همانند پسته و انواع میوه جات نتوانسته نظر شرکت ها را به خود جلب کند، پاسخ واضح است و نیاز به توضیح نیست …..

حال در مورد بحث بسته بندی و وضعیت ما در بازار جهانی آگاه شدید، بیایید تا اندکی در مورد مباحث پیرامونی میوه خشک بسته بندی شده بحث کنیم تا شاید حداقل شما بتوانید گرهی را از بحث صادرات میوه خشک بگشایید.

قیمت میوه خشک بسته بندی شده ایران

اولین و مهم ترین بحثی که پیرامون صادرات مطرح می شود، این است که آیا محصولی که ما می فروشیم، قیمت قابل رقابتی با دنیا دارد؟

باید خدمت شما بگوییم که صادرات میوه خشک شده ایران به خارج کشور جدیدا رونق خوبی گرفته و مشتریان کیفیت محور ما به سمت و سویی رفته اند که می دانند محصولات ایرانی در هیچ کجای دنیا پیدا نمی شود.

پس از این مساله مطمئن باشید که میوه خشک ایرانی جایگاه خود را در بازار جهانی دارد و با وضعیت ایجاد شده در بحث ارز می تواند محصولی قابل قبول به لحاظ قیمتی باشد.

حال که زمینه برای صادرات این محصول فراهم شده، می توان امیدوار بود که بتوانیم با قیمت جدید، محصولات بسته بندی شده را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

تجربه به ما ثابت کرده که مشتریان در برخی کشور ها حاضرند تا برای میوه خشک بسته بندی شده ایران هزینه کنند، پس زمان آن رسیده تا ما برنامه ریزی دقیق تری را برای صادرات این محصول انجام دهیم.

اما این برنامه ریزی و هدف گذاری چگونه است؟

در قدم اول باید ما به فکر آن باشیم که بسته بندی های ما بتواند به لحاظ ظاهری با دیگر رقیبان ما قابل رقابت باشد.

هر گاه می خواهید در زمینه تجارت محصولات بسته بندی کار کنید، خود را جای مشتری خارجی بگذارید و ببنید که شما از یک شرکت بسته بندی چه می خواهید؟ قطعا اگر این کار را انجام دهید، خواهید توانست در زمینه انتخاب بسته بندی مناسب برای صادرات موفق باشید.

در قدم بعدی قطعا باید به فکر تعدیل قیمت میوه خشک بسته بندی شده خود تا جای ممکن باشید.

اما دقت کنید که این تعدیل قیمت به شرط کاهش کیفیت نباشد.

بهترین قیمت با بالاترین کیفیت ممکن را پیشنهاد دهید.

در نهایت با بازاریابی درست و مانور دادن روی نقاط قوت خود بتوانید مشتری را مجاب کنید که از شما خرید کند.

قیمت میوه خشک بسته بندی شده آرین

بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یکی از چندین عرضه کننده انواع میوه خشک به صورت بسته بندی و فله بوده و تمام سعی خود را در جهت ارائه بهترین قیمت به مشتریان خود می کند.

قیمت میوه خشک بسته بندی شده آرین از پارامتر های مختلفی تابعیت می کند که در این بین پارامتر هایی هم چون:

  • نرخ ارز
  • قیمت میوه خشک در بازار جهانی
  • نوع بسته بندی
  • وزن بسته بندی
  • و….

موثر هستند.

ما همیشه تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین قیمت و بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دادیم تا آنان بتواند به راحتی محصولات خود را در خارج کشور بفروشند.

نکاتی که باید در مورد صادرات میوه خشک شده صادراتی و درجه یک ایران بدانید:

  • در بازار صادراتی شما رقبای سر سختی دارید، پس با تمام قدرت روی نقاط قوت محصول مانور دهید تا بتوانید بیشترین فروش را داشته باشید.
  • دقت کنید که به خرده فروشی مشغول نشوید و سعی کنید حجم های قابل قبولی را سفارش بگیرید تا به قول معروف به درد سر آن بیارزد.
  • روی ایده های جدید کار کنید و سعی کنید تا اگر بسته بندی خاصی مد نظر شماست، توسط تولید کننده اجرا و تولید شود.
  • نکته آخر این که از هر فروشنده ای در ایران خرید نکنید، بی تعارف بگوییم که برخی از فروشندگان بی انصاف هستند و تمام تلاش های شما را در جهت جذب مشتری نادیده می گیرند.

بازرگانی آرین آماده است تا هر گونه همکاری را به هر شکل ممکن با شما عزیزان داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − شانزده =