قیمت میوه خشک خارجی حبه ای زنجبیل – انبه

قیمت میوه خشک خارجی بسته به نوع محصول، کیفیت آن، میزان مواد طبیعی موجود در آن و مواردی از این دست متفاوت است، بنابراین نرخ میوه خشک حبه ای زنجبیل – انبه نیز بر اساس این معیارها تعیین می گردد.

انواع میوه خشک های خارجی در بازار داخلی با استقبال رو به رشدی همراه هستند و بنابراین فروشنده های انواع آجیل و خشکبار، در کنار میوه خشک های ایرانی، به ارائه ی انواع میوه خشک خارجی از جمله میوه خشک های حبه ای تایلندی نیز روی آورده اند.

اما مثل همیشه قیمت میوه خشک خارجی یکی از مباحث مهم برای خرید و فروش این محصولات است.

در این خصوص مانند هر محصول دیگری، عوامل مختلفی دخیل هستند که از آن جمله و مهمترین آن ها بحث کیفیت می باشد.

قیمت میوه خشک خارجی حبه ای در بازار

همان طور که می دانید میوه خشک های تایلندی، روند متفاوت و متمایزی را در خشک کردن طی می کنند و مانند میوه خشک های ایرانی که درصد بسیار بالایی از محصول خشک شده میوه طبیعی بوده و درصد کمی از آن را مواد نگهدارنده تشکیل می دهند، خشک نمی شوند.

در واقع با در نظر گرفتن میزان استفاده از میوه ی تازه و کیفیت آن در کنار میزان افزودنی ها مانند شکر، یک ماده ی خشک ترکیبی از میوه و سایر موارد تشکیل می شود که همین عامل باعث کاهش قیمت میوه خشک خارجی می گردد.

در واقع این که چه درصد از میوه خشک شده را میوه و چه درصدی را افزودنی ها تشکیل دهند، طبیعتاً در بحث نرخ گذاری اثر گذار خواهد بود.

البته روش متفاوت خشک شدن میوه های تایلندی نیز قطعاً در قیمت میوه خشک خارجی تأثیر دارد.

در این میان اما محصولاتی مانند انبه و زنجبیل به شکل های مختلفی خشک می شود که هر کدام می تواند قیمت خاص خود را داشته باشد.

به عنوان مثال در مورد قیمت میوه خشک انبه اسلایس شده با میوه خشک حبه ی آن و یا حتی رقم ارگانیک، تفاوت در قیمت وجود خواهد داشت.

در هر صورت انبه، زنجبیل، پاپایا، آناناس، پوملو و ارقامی از این دست به عنوان میوه خشک های تایلندی وارداتی، شرایط خوبی برای فروش در بازار ایران دارند.

البته سایر میوه خشک های وارداتی مانند بلوبری، کرانبری، توت فرنگی و مواردی از این دست نیز مشتریان خود را داشته و بازار در حال رشدی دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =