قیمت میوه خشک خرمالو

قیمت میوه خشک خرمالو ممتاز درشت آجیلی

قیمت میوه خشک خرمالو ممتاز درشت آجیلی در فصل پاییز بهترین نرخ را دارد چرا که دسترسی به تازه ی آن جهت خرید و سفارش تولید به آسانی میسر است.

خرمالو از جمله میوه های شیرین و خوش طعم فصل پاییز است که با داشتن رنگ جذاب و نارنجی و شکل زیبای خود طرفداران زیادی دارد.

اما مصرف خرمالو در ایران تنها به صورت تازه نبوده و در سال های اخیر، انواع خشک شده ی صنعتی آن نیز در بازار خرید و فروش می شود.

خرمالو خشک صنعتی ایران همانند بسیاری از دیگر ارقام میوه خشک، شکلی اسلایس شده و حلقه ای دارد.

طبیعتاً در مورد قیمت میوه خشک خرمالو، مسائلی مهمی مانند کیفیت، زمان خرید، مقدار سفارش و مواردی از این دست تعیین کننده می باشند.

قیمت میوه خشک خرمالو اسلایس ایرانی

اما برای خرید در حجم بالا و صادرات میوه خشک، قطعاً انتخاب بهترین قیمت میوه خشک خرمالو از مسائل مهم و مورد توجه تاجران خواهد بود.

بنابراین اگر عوامل مؤثر بر قیمت گذاری این محصول به درستی شناسایی شود، می توان روش هایی نیز برای کاهش نرخ و قیمت آن پیدا کرد.

به عنوان مثال و با توجه به این که خرمالوی تازه در فصل پاییز به وفور یافت می شود، بنابراین در صورت سفارش تولید خرمالو خشک در این فصل، می توان این محصول را با قیمت تمام شده ی کمتری خریداری نمود.

ضمن آن که در این حالت بهترین کیفیت ممکن را نیز می توان دریافت کرد.

در مراحل بعدی، بسته بندی و حجم سفارش نیز از عوامل دیگر در تعیین نرخ این محصول خواهد بود.

اما تعداد قابل توجهی از تولید کنندگان میوه خشک خرمالو دیگر ارقام صنعتی در کشور فعالیت می کنند، که راه را برای جست و جو و یافتن بهترین مورد برای خرید همواره نموده است.

به ویژه این که بسیاری از این تولید کنندگان را می توان در فضای مجازی به راحتی یافت.

اما قاعدتاً این کار نیازمند زمان خواهد بود.

در حالی که اگر با مجموعه هایی که با تولید کنندگان مختلف میوه خشک صنعتی در ارتباط هستند، تماس گرفته شود، می توان در مدت زمان کمتری به نتیجه رسید.

مجموعه بازرگانی آرین که در زمینه ی فروش زعفران، عناب، مویز، پسته و میوه خشک درشت و آجیلی صنعتی فعالیت می کند، به دلیل داشتن همین شرایط امکان ارائه ی قیمت ها و کیفیت های مختلف از میوه خشک خرمالو را داشته و آماده ی معرفی و فروش این محصول می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 5 =