قیمت میوه خشک زنجبیل حبه ای استوایی

قیمت میوه خشک زنجبیل حبه ای استوایی مانند سایر اقلام وارداتی، بر اساس مواردی چون میزان کیفیت و حجم خرید ارزش گذاری می شود و به دلیل استقبال بسیار زیاد آن ارزش اضافه شدن به سبد محصولات آجیلی را دارد.

شاید تا چند سال قبل زنجبیل را بیشتر به عنوان یک ادویه ی تند که مورد استفاده های غذایی و البته دارویی است می شناختند، اما در چند ساله ی اخیر شاهد واردات میوه خشک آن از کشورهایی مانند تایلند هستیم.

تایلند مانند بسیاری از کشورهای استوایی ظرفیت تولید انواع میوه های گرمسیری شامل آناناس، انبه، طالبی و مواردی از این دست را دارد و بنابراین یکی از کشورهای تولید کننده ی انواع میوه خشک استوایی نیز می باشد.

در این میان اما میوه خشک زنجبیل یکی از محصولات تولید شده در تایلند است که به ایران نیز وارد می شود و اتفاقاً از استقبال خوبی در میان مردم برخوردار می باشد.

قیمت میوه خشک زنجبیل وارداتی

اما یکی از علل محبوبیت میوه خشک زنجبیل طعم تند و شیرین آن است؛ چرا که در فرآیند تولید انواع میوه خشک استوایی مانند میوه خشک آناناس، میوه خشک طالبی، میوه خشک انبه و البته میوه خشک زنجبیل از شکر نیز استفاده شده است.

اما قیمت میوه خشک زنجبیل نیز با توجه به طعم محبوبش بسیار مناسب است؛ حداقل در حجم خرید عمده، در مقایسه با بسیاری از میوه خشک های ایرانی، قیمت میوه خشک زنجبیل پایین تر بوده و بنابراین بسیاری از آجیل و خشکبار فروشی ها می توانند با خرید و عرضه ی این محصول، سود بسیار خوبی از فروش این محصول به دست آورند.

البته قیمت میوه خشک زنجبیل بسته به کیفیت آن، حجم خرید و البته نحوه ی خرید متفاوت است.

طبیعی است که زنجبیل هر چه تازه تر بوده و به جهت بهداشتی بودن محصول مورد اطمینان باشد، ارزش خرید با قیمت بالاتر در مقایسه با محصولات قاچاقی که به لحاظ کیفیت و بهداشت چندان قابل اعتماد نیستند، خواهد داشت.

از طرفی با توجه به این که واردات میوه خشک زنجبیل در کارتن های 20 کیلویی انجام می شود؛ کاملاً واضح است که قیمت میوه خشک زنجبیل به این صورت، بسیار به صرفه تر از حالتی است که همین محصول در بسته بندی های کوچک تر و البته شیک تر عرضه شود.

در نهایت و با در نظر گرفتن حسن توجه بسیاری از ایرانیان به میوه خشک زنجبیل، بسیاری از فروشندگان آجیل و خشکبار، قصد خرید عمده این محصول و ارائه ی آن به مشتریان خود در کنار میوه خشک های ایرانی را دارند که در این راستا، فروشگاه های اینترنتی یکی از بهترین شیوه هایی دسترسی به بهترین شرایط خرید این محصول را فراهم آورده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 3 =