قیمت میوه خشک مرغوب فله ای جهت صادرات

قیمت میوه خشک مرغوب فله ای جهت صادرات به بازارهای مختلف خشکبار باید با ارائه تنوع مناسب و کیفیت مختلف، مطلوب بازار هدفمان باشد و این پتانسیل در محصولات ایرانی وجود دارد.

ما در ایران از آب و هوای بسیار مطلوبی برای تولید انواع میوه بهره مند می باشیم و خوشبختانه یکی از بیشترین تنوع های میوه را در کشور داریم که با طعم های مختلف وارد بازار تقاضا می شوند و به صورت میوه تازه در دسترس همگان می باشند.

شرایط صادرات میوه تازه بسیار سخت بوده و حجم بالایی را میوه تازه می گیرد و بسیار سریع هم فاسدشدنی می باشد و باید از شرایط مطلوبی برای نگهداری بهره مند باشد و از این رو در چند سال اخیر تولید میوه خشک در داخل ایرانی قدمی بسیار بزرگ به سوی تولید یک محصول جدید در حوزه خشکبار بوده است.

حجم بسیار کمی را با تولید میوه خشک برای نگهداری آن نسبت به میوه تازه نیاز داریم و بیش از همه امکان نگهداری میوه خشک برای ماه های طولانی به وجود می آید و خواص میوه خشک مسأله ای هست که باید بیش از همه بر روی آن مانور بدهیم.

با توجه به اینکه از تنوع میوه خوبی بهره مند می باشیم در حوزه میوه خشک نیز تنوع محصولی بسیار مطلوبی را داریم و این باعث شده است که قیمت میوه خشک مرغوب در داخل کشور متفاوت باشد و تولید محصولات حوزه میوه خشک به صورت میوه خشک اسلایس و درسته متفاوت می باشد.

قیمت میوه خشک مرغوب فله ای

فروش میوه خشک در داخل ایران به صورت فله ای می باشد و جدیدا در وزن های کم از 80، 100، 130 ،250، 500 گرمی بسته بندی می شود و وزن های یک کیلویی از این محصول نیز در بازار داخل عرضه می شود و به صورت ترکیب های مخلوط مختلف از میوه خشک وارد بازار تقاضا می گردد.

قیمت میوه خشک مرغوب اسلایس را به تک تک و به صورت مخلوط با نرخ های مختلف داریم که نشان دهند تولید این محصول با تنوع مختلف می باشد و تولیدکنندگان در مناطق مختلف متناسب با میوه های تازه در دسترس اقدام به تولید می نمایند.

تولیدکنندگان داخلی با توجه به دسترسی به میوه های مختلف در مناطق تولید اقدام به تولید می نمایند و اصرار دارند که میوه تازه را از مناطق اطراف خود تأمین نمایند و برای فروش به سراغ منابع خرید و فروش اصلی و کلان شهرها می روند تا بتوانند قیمت میوه خشک مرغوب را با نرخ بالاتری ارائه نمایند.

ما با جمع آوری بیشترین تولیدکنندگان داخلی و حجم گسترده ای از منابع دست اول، پیمانکاران که با تولید بیشترین تنوع، بهترین محصولات را برای ما تولید می نمایند به دنبال ارائه قیمت میوه خشک مرغوب با بهترین نرخ در بازار داخل بوده و به این مهم دست یافته ایم و توانسته ایم مجموعه گسترده را ایجاد نمائیم.

ما مجموعه ای گسترده از تولیدکنندگان داخلی را در کنار هم جمع نموده ایم و جمع آوری تمام تولیدات در یک انبار متنوع از محصولات می تواند بهترین انتخاب برای تجار داخلی و خارجی باشد و با حجم گسترده ای از تولیدات متنوع می توانیم بهترین بازارها را با قیمت میوه خشک مرغوب مرطوب داشته باشیم.

ارائه محصول به صورت فله ای و بسته بندی با بیشترین تنوع محصولی می تواند رضایتمندی را در مشتریان جلب نماید و با توجه به بازار هدف می توانیم گزینه های مناسب را برای بازار هدف ارائه نمائیم و این امکان را داریم که ترکیب های مطلوب را برای بازارهای مختلف به مشتریان ارائه نمائیم.

قیمت میوه خشک مرغوب جهت صادرات

در بازار جهانی میوه خشک ما با رقبای بسیار قدرتمندی روبرو هستیم که روی گزینه قیمت میوه خشک مرغوب تمرکز نموده اند، بازاریای و تبلیغات نموده و روی بسته بندی سرمایه گذاری نموده اند.

ارائه انواع میوه خشک با تنوع مناسب، بسته بندی درست و بازاریابی همه جانبه رقبا مسأله مهمی می باشد که کار ما را برای بازار صادراتی و ارائه قیمت میوه خشک مرغوب به این بازار سخت نموده است و ما هنوز در تولید محصول و تعامل تولیدکنندگان با همدیگر مشکل داریم.

رقابت بین تولیدکنندگان داخلی بسیار بالا می باشد و همکاری لازم بین تولیدکنندگان و همکاری مثبت بین آنها در داخل کشور وجود ندارد و ما سعی نموده ایم به عنوان یک مجموعه مصمم در حوزه صادرات میوه خشک، این همکاری و هماهنگی بین تولیدکنندگان این حوزه را ایجاد نمائیم.

با همکاری بزرگترین مجموعه های تولید میوه خشک در کشور و مدیریت درست در حوزه تولید و صادرات و با تکیه بر بازاریابی درست در حوزه میوه خشک سعی نموده ایم جهت صادرات بهترین گزینه برای انتخاب باشیم و با ما می توانید تنوع خوب قیمت و کیفیت را متناسب با بازار هدفتان داشته باشید.

در تولید انواع میوه خشک سعی نموده ایم بهترین استانداردها را رعایت نمائیم و با ارائه بالاترین گواهی های صادراتی می توانیم بسیار قوی وارد بازارهای هدف مختلف شویم و خوشبختانه یکی از بهترین گزینه ها برای بازارهای صادراتی بوده و تجربه موفق صادرات را در بازارهای مختلف داریم.

تجربه صادرات به بازارهای مختلف می تواند ما را برای انتخاب محصول مناسب در بازار جهانی خشکبار راهنمایی نموده و با تکیه بر آشنایی و آگاهی نسبت به بازارهای هدف مختلف و با تکیه بر مجموعه بی نظیر از همکاران می توانیم به رضایتمندی و اعتماد مشتریان برسیم.

تولید را با بهترین دستگاه های موجود داشته و در تمام طول سال می توانید محصولات موردنیاز خود را در اسرع وقت از مجموعه ما دریافت نمائید و با گواهی های لازم برای صادرات و قیمت میوه خشک مرغوب مجموعه ما، صادراتی پویا و موفق را با ما داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + هفت =