قیمت میوه خشک پاپایا

قیمت میوه خشک پاپایا حبه ای دو رنگ طبیعی عمده

قیمت میوه خشک پاپایا حبه ای دو رنگ طبیعی عمده در بازار فروش با عواملی چون نرخ دلار و البته کیفیت و میزان حجم سفارش ارتباط نزدیکی دارد.

پاپایا نامی است که در سال های اخیر بیشتر در بازار ایران به گوش می رسد و علاوه بر تازه ی آن به صورت خشک شده نیز عرضه می شود.

در واقع برای خرید میوه خشک پاپایا باید به فروشگاه هایی چون آجیل فروشی ها مراجعه کرد.

در آجیل فروشی های بزرگ که به عرضه ی انواع محصولات لوکس می پردازند، می توان انواع میوه خشک های ایرانی و استوایی را مشاهده نمود.

در این میان میوه خشک پاپایا مانند بسیاری از میوه خشک های استوایی به صورت ساده و یا مخلوطی از دیگر انواع میوه خشک حبه استوایی چون انبه، پوملو، میوه خشک آناناس رنگی، طالبی و مواردی از این دست به فروش می رسد.

فروش میوه خشک پاپایا مکعبی اعلا

اما قیمت میوه خشک پاپایا به چه صورت است و اصولاً چه مواردی در نرخ این محصول وارداتی دخیل هستند؟

کاملاً پیداست که وارداتی بودن این محصول به معنی تبعیت مستقیم آن از نرخ دلار بوده و بنابراین افزایش یا کاهش قیمت میوه خشک پاپایا ارتباط تنگاتنگی با وضعیت دلار خواهد داشت.

از دیگر سو مواردی مانند واردات با مجوز یا قاچاق نیز بر این رویه تأثیر گذار هستند.

اما مسئله ای که که در خرید این محصول به صورت جزئی و عمده حائز اهمیت است، بحث سلامت و کیفیت آن است و بنابراین همواره باید از منبع خرید اطلاعات و اطمینان کافی را به دست آورد.

عمدتاً این محصول را مانند اقلامی که مثال زده شد، در کارتن های 20 کیلویی و پلمپ شده وارد می کنند و داشتن تاریخ تولید و انقضاء از جمله گزینه هایی است که باید در خرید و سفارش مورد توجه قرار گیرد.

خوشبختانه امروزه خرید و سفارش اینترنتی یکی از آسان ترین راه ها به منظور دسترسی به قیمت میوه خشک پاپایا در انواعی چون دو رنگ طبیعی، پاپایا قرمز، رشته ای و دیگر اقلام وارداتی محسوب می شود و فروشگاه های و سایت های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند.

بازرگانی خشکبار آرین در کنار ارائه ی انواع زعفران ایرانی، میوه خشک صنعتی، عناب، مویز، پسته و زرشک، در خصوص عرضه ی خشکبار وارداتی و میوه خشک های استوایی نیز فعالیت داشته و آماده ی ارائه ی بهترین کیفیت می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =