قیمت میوه خشک پروسسی

قیمت میوه خشک پروسسی مخلوط حبه ای

قیمت میوه خشک پروسسی مخلوط حبه ای با توجه به اینکه تنوع های مختلفی از میوه خشک ها در کنار هم قرار می گیرند نرخ مطلوبی را خواهید داشت.

در حوزه تولید میوه خشک حبه پروسسی که یک محصول طبیعی و ایرانی می باشد از تنوع مختلفی بهره مند می باشیم و انواع سیب زرد، سیب سبز، آلو، قیصی(قیسی)، کیوی، هلو، شلیل، موز، انبه و … در کنار هم قرار می گیرند.

قرار گرفتن این محصولات حبه در کنار هم می تواند یک بالانس قیمتی را ایجاد نماید و با توجه به اینکه موز و انبه از قیمت بالاتری برخوردار می باشند با قرار دادن این محصولات در کنار بقیه حبه های پروسسی که قیمت پائین تری دارند یک بالانس قیمت و نرخ مطلوب برای بازار داخل را خواهیم داشت.

قیمت میوه خشک پروسسی حبه ای نسبت به نمونه های وارداتی پائین تر بوده و گاه از این ترکیب ها برای مخلوط های لوکس استفاده می شود که ترکیبی از میوه خشک حبه تایلندی و میوه خشک حبه پروسسی ایرانی می باشد.

حبه پروسسی

قیمت میوه خشک پروسسی حبه ای

ارائه قیمت متفاوت در محصول پروسسی متناسب با قیمت خود میوه ی تازه ی آن می باشد و محصولاتی مانند انبه، موز، آناناس و … که جز میوه های وارداتی هستند به صورت حبه شده نیز از قیمت های بالاتری برخوردار می باشند.

قیمت میوه خشک حبه ای در مقایسه با بقیه خشکبارهای داخلی به صورت مطلوب و مناسب بازار داخل می باشد و استقبال از این محصول هم در حوزه های فرآوری بسیار بالا بوده و هم به عنوان یک خشکبار و تنقلات مفید در بازار ایران جایگاه مطلوب را بدست آورده است.

در جهت دریافت قیمت بی واسطه انواع میوه خشک حبه پروسسی و دریافت بیشترین تنوع محصولی در این حوزه می توانید با انتخاب مجموعه آرین، قیمت و کیفیت بی نظیر از تولید این محصولات در داخل کشور را تجربه نمائید.

میوه خشک حبه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هفت =