قیمت میوه خشک گوجی بری درجه یک فله ای

قیمت میوه خشک گوجی بری درجه یک فله ای علاوه بر بحث کیفیت، به مواردی مانند نحوه ی واردات و توزیع آن در بازار نیز بستگی دارد.

گوجی بری، کرنبری و بلوبری از جمله میوه خشک های وارداتی به ایران هستند که کاربرد قابل توجهی در مصارفی چون دمنوشی دارند.

بنابراین طبیعی است که شرکت های دمنوشی و سایر مشتریان عمده، به دنبال منبعی مناسب برای خرید با بهترین قیمت و البته کیفیت باشند.

اما قیمت میوه خشک گوجی بری به چه عواملی بستگی دارد؟

بحث کیفیت، میزان خرید، نوع بسته بندی، زمان خرید و مواردی از این دست از جمله عوامل کلی و مهمی هستند که نه تنها در خصوص میوه خشک های خارجی، بلکه در مورد محصولات تولید شده در ایران نیز مورد اهمیت هستند.

اما علاوه بر موارد مذکور، در مورد قیمت میوه خشک گوجی بری، عامل مهم دیگری نیز دخالت دارد.

این که نحوه ی ورود آن به کشور به چه صورت است؟

قیمت میوه خشک گوجی بری وارداتی

در واقع در مورد محصولات وارداتی، دو گزینه ی واردات قاچاق و رسمی، دیگر موارد از جمله قیمت و کیفیت را تحت تأثیر قرار می دهد.

طبیعی است که هر کدام از شیوه های ورود میوه خشک وارداتی شرایط متفاوتی به لحاظ قیمت و حتی کیفیت خواهند داشت.

همان طور که می دانید، در واردات به صورت قاچاق به دلایلی از جمله عدم پرداخت تعرفه های گمرکی، معمولاً قیمت های فروش پایین تری قابل ارائه است.

اما در بحث کیفیت چطور؟

آیا به همان اندازه که در واردات با مجوز و رسمی میوه خشک خارجی در خصوص کیفیت محصول اعتماد بیشتری وجود دارد، در خصوص محصولات قاچاق نیز همین طور خواهد بود؟

البته نباید این نکته نیز مورد غفلت قرار گیرد که ترخیص محصولات وارداتی در گمرک ممکن است به  اندازه ای طول بکشد که در نهایت بار کیفیت کمتری برای ارائه به بازار داشته باشد.

اما در هر صورت به دلیل واردات با مجوز آن، این مسئله قابل پیگیری خواهد بود.

به طور کلی و با توضیحات یاد شده و با عنایت به این نکته که کیفیت میوه خشک گوجی بری به طور مستقیم بر سلامت و کیفیت محصول نهایی اثر دارد، بنابراین مهمترین نکته، تأمین بهترین کیفیت است.

امری که با مراجعه به وارد کنندگان و توزیع کنندگان این محصول و بررسی و مقایسه ی شرایط متفاوت کیفی و قیمتی آن ها قابل دستیابی خواهد بود.

بدیهی است برای یافتن منبعی که بتواند بهترین کیفیت از گوجی بری خشک را ارائه نماید، راه های متعددی وجود دارد که راحت ترین آن ها اینترنت است.

امروزه خریداران و فروشندگان بسیاری برای خرید و فروش محصولات خود، اینترنت را انتخاب نموده اند.

و خوشبختانه آمار استفاده از این روش برای موارد تجاری، در حال افزایش است.

بنابراین می توان برای دست یابی به بهترین کیفیت و البته مناسب ترین قیمت میوه خشک گوجی بری، اینترنت را انتخاب کرد.

 بهترین قیمت میوه خشک گوجی بری

همان طور که گفته شد، مجموعه عوامل مختلفی از جمله بسته بندی، کیفیت، میزان خرید، زمان خرید و حتی نحوه ی واردات، بحث قیمت میوه خشک گوجی بری را تحت تأثیر قرار می دهد.

بنابراین در انتخاب بهترین گزینه برای خرید میوه خشک گوجی بری از طریق اینترنت، بایستی هر کدام از موارد مذکور در سایت های مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

البته در بحث در هر خرید و فروشی و به ویژه خرید اینترنتی، گزینه های دیگری نیز به لحاظ اعتبار سنجی منبع خرید مورد اهمیت هستند.

دسترس پذیری: اگر چه منابع مختلفی برای خرید میوه خشک های وارداتی و از جمله گوجی بری در اینترنت فعالیت می کنند، اما این که کدام یک راحت تر در دسترس قرار می گیرند، مهم است.

در واقع بستر رقابتی بالایی که برای عرضه و فروش محصولات در اینترنت وجود دارد، موجب می شود تا سهم هر سایت از فروش های اینترنتی متفاوت باشد.

در واقع خریدار میوه خشک گوجی بری و دیگر محصولات به صورت اینترنتی، ابتدا عبارتی را پیرامون خرید این محصول به صورت اینترنتی، در موتور جست و جوی گوگل تایپ می کند.

و در نتایج جست و جوی گوگل هزاران و حتی میلیون ها سایت ظاهر می شود.

اما آمارها نشان می دهد که بیشتر کاربران، انتخاب خود را از همان ده سایت برتری که معمولاً در صفحه ی اول ظاهر می شوند انجام داده و خرید خود را نهایی نمایند.

بنابراین اگر یک سایت قوی باشد و در صفحه ی اول ظاهر شود، به راحتی در دسترس می باشد.

و این عامل باعث می شود تا میزان بازدید بیشتر و میزان فروش یک سایت خاص بیشتر باشد.

البته مفهوم دسترس پذیری در گام های بعدی به معنای پاسخگو بودن به سوالات مشتری در زمان های مختلف نیز خواهد بود.

علاوه بر آن میزان تسلط کارشناس فروش میوه خشک گوجی بری در بحث های تخصصی نیز اهمیت دارد.

پشتبانی مناسب، تحویل به موقع و البته نحوه ی صحبت با مشتری در کنار عامل دسترس پذیری عواملی هستند که منجر به ایجاد اعتماد خواهد شد.

ناگفته پیداست که در هر خرید و فروشی و به ویژه فروش اینترنتی، جلب اعتماد مشتری نکته ی مهمی است که بعد از دسترس پذیری، می تواند در انتخاب منبع خرید توسط مشتری مؤثر واقع شود.

در نهایت و با کنار هم گذاشتن عوامل بالا، قیمت میوه خشک گوجی بری که توسط سایت های مختلف اینترنتی عرضه می گردد، ارزیابی و خرید انجام خواهد شد.

بنابراین در انتخاب بهترین منبع، قبل از قیمت، عوامل دیگر تأثیر گذار در فروش نیز تأثیر زیادی در انتخاب یا عدم انتخاب توسط مشتری می گذارد.

بازرگانی خشکبار آرین، به عنوان یکی از سایت های فعال اینترنتی در خصوص عرضه ی انواع محصولات آجیلی و میوه خشک، آمادگی خود را جهت ارائه ی مشاوره پیرامون فروش محصولاتی از جمله زعفران، زرشک، عناب، پسته، مویز و انواع میوه خشک ایرانی و استوایی اعلام می دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − نه =