قیمت هر کارتن زرشک ممتاز در بازار مشهد

قیمت هر کارتن زرشک ممتاز در بازار مشهد چند است؟ آیا خرید این محصول از شهر مشهد مقرون به صرفه است یا بیرجند و قاین؟ حجم خرید می بایست چه اندازه باشد؟

همان طور که می دانید شهر مشهد به خودی خود تولیدی در زمینه زرشک نداشته و هر چه که زرشک در بازار مشهد مشاهده می شود، همگی تولید جنوب خراسان (خراسان جنوبی) می باشد که توسط کشاورزان زحمت کش این منطقه کاشت، داشت و برداشت شده است.

بسیاری از تجار منطقه خراسان جنوبی با اجاره غرفه هایی در بازار مشهد، اقدام به ارائه مستقیم محصول خود به تجار بزرگی که برای خرید به مشهد مراجعه می کنند، می نمایند.

از دید بازرگانی ما خرید زرشک در مشهد برای کسانی که قصد دارند تا به صورت عمده صادرات انجام دهند یا حتی به شکل عمده پخش در کشور داشته باشند، اصلا مناسب نیست، چرا که تجار مشهد قطعا قیمت هایی بالا تر از قیمت های بازار خراسان جنوبی را ارائه کرده و این موضوع قیمت ها را از حالت رقابتی خارج می کند.

اگر به دنبال خرید یک کارتن یا دو کارتن زرشک هستید، قطعا کرایه کالای شما از خراسان جنوبی زیاد خواهد شد و ناچار به خرید زرشک از مشهد هستید، اما اگر به دنبال کار عمده می باشید، دوباره توصیه می کنیم که از خراسان جنوبی خرید نمایید.

قیمت هر کارتن زرشک ممتاز

باید عرض کنیم به دلیل نوسانات قیمت بازار زرشک قطعا ارائه قیمت در یک مقاله چندان کار درستی نبوده و شما می توانید برای دریافت بهترین قیمت ممکن می توانید با بخش فروش ما ارتباط بگیرید.

نکته مهم در ارتباط با قیمت هر کارتن زرشک ممتاز این است که پارامتر هایی از جمله:

  • نوع زرشک
  • میزان خرید
  • نوع بسته بندی
  • استاندارد مورد نیاز
  • زمان خرید

بر قیمت نهایی تاثیر گذار خواهند بود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با بخش فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − نه =