قیمت پسته ارزان

قیمت پسته ارزان احمد آقایی – فندقی – اکبری

قیمت پسته ارزان چند؟ آیا می توان در بازار امروز کشور ما ارقامی هم چون احمد آقایی – فندقی و یا اکبری را با نرخ مناسبی خریداری کرد؟

همان طور که می دانید امروزه گرانی پسته و بسیاری دیگر از خشکبار در کشور ما به عنوان یک مشکل بسیار بزرگ مطرح بوده و بسیاری از مردم سعی می کنند تا برای تعدیل هزینه های خود این محصولات را از سبد غذایی خود حذف کنند.

از این رو بسیاری از فروشندگان از جمله بازرگانی خشکبار آرین به این فکر افتاده اند تا برای این موضوع به فکر یک راهکار باشند.

ما با ارائه تنوع محصولی در حوزه پسته و ارائه انس های مختلف با تکیه بر تنوع خوب محصولی، بهترین قیمت ها را از حوزه پسته ارائه می نمائیم.

برخی از مشتریان به شدت روی قیمت ارزان پسته متمرکز شده و به مقوله کیفیت در اولویت دوم توجه می نمایند و پینشهاد ما دریافت نمونه های پسته های میکس شده با درصد های مختلف از پسته خندان طبیعی و پسته آبخندان می باشد و به قیمت مطلوب برای بازار هدفشان دست می یابند.

در ارائه قیمت پسته ما به کیفیت محصول و انس های مختلف آن توجه داشته و انواع پسته احمد آقایی، فندقی، اکبری و نمونه های آبخندان شده از نمونه های مختلف را ارائه می نماییم و گاه با ارائه پسته های میکس از نمونه طبیعی و آبخندان قیمت مطلوب را به درخواست مشتریان ارائه می نماییم.

قیمت پسته ارزان فندقی

در ارائه قیمت پسته ارزان فندقی، احمد آقایی، اکبری، کله قوچی ما انس های ریزتر را به مشتریان پیشنهاد می نمایییم و یا با بارهای یکدست آب خندان و یا بارهای میکس از نمونه های پسته فندقی، اکبری و … که متناسب با درخواست مشتریان آماده سازی و قیمت گذاری می شود.

مشتریان می توانند تنوع خوبی را در این حوزه در مجموعه ما داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =