پسته بسته بندی پاکتی

قیمت پسته بسته بندی پاکتی فندقی – احمد آقایی درجه یک

پسته بسته بندی پاکتی به نسبت بقیه انواع پسته های درجه یک دارای قیمت مناسب تری بوده و قیمت محصول هنگامی که از ارقام فندقی و احمد آقایی استفاده کنیم بیشتر نمایان می شود.

بسته بندی های مختلفی برای پسته در بازار وجود دارد که صادرکنندگان و فروشندگان سعی می کنند تا با خرید هر یک از این بسته بندی ها نظر مشتریان خود را جلب کنند.

اما برخی از مشتریان به دنبال آن هستند که بتوانند، پسته بسته بندی شده را با لوگو مغازه یا فروشگاه خود بفروشند، سوال اینجاست که در این هنگام باید چه کاری انجام دهند؟ آیا مجموعه های بسته بندی می توانند این کار را برای آنان انجام دهند؟

قطعا بسیاری از مجموعه های بسته بندی از این امر سر باز می زنند و سعی دارند تا محصول را با برند خود به مشتریان عرضه کنند.

از سویی دیگر برخی از مشتریان شاید نیاز به خرید 50 بسته، پسته بسته بندی پاکتی داشته باشند، اینجاست که که بازرگانی خشکبار آرین وارد کار می شود.

ما با انجام مذاکرات متعدد با مجموعه های تولیدکننده بسته بندی خالی توانسته ایم بسته های پاکتی زیپی ایستاده را با نرخ مناسب تهیه کنیم و با چاپ لوگو و اطلاعات مشتری کار بسته بندی را برای آنان انجام دهیم.

نکته جالب توجه در مورد بسته بندی ها ما این است که بازرگانی ما فرمول بسیار خوبی را برای پسته بسته بندی شده مشتریان ارائه می کند که آنان را مجاب به خرید محصول از ما می نماید.

مزیت های پسته بسته بندی پاکتی

از مهم ترین مزیت های پسته بسته بندی شده پاکتی این است که این پسته دارای قیمت مناسب بوده و با برند شما چاپ می شود.

پسته بسته بندی شده پاکتی دارای ظاهر خوبی بوده و محصول داخل بسته بندی کاملا برای مشتری شما نمایان است، به همین جهت مشتری می تواند پس از انجام بررسی لازم روی کیفیت محصول کالا را انتخاب و خریداری کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 12 =