قیمت پسته صادراتی اکبری خندان دستچین اعلا

قیمت پسته صادراتی به خصوص نمونه اکبری خندان و دستچین شده اعلا برای افرادی که در زمینه صادرات محصولات لوکس فعالند اهمیت بسیار زیادی دارد.

پسته صادراتی ایران دارای تنوع بسیار بالایی بوده و هر پسته به تناسب کیفیت خود از قیمت های خاصی برخوردار است.

با توجه به این که این مقاله در مورد پسته اکبری است، ما نحوه نرخ گذاری این پسته صادراتی را به شکل های مختلف بیان می نماییم.

فرض کنیم ما سه نمونه پسته اکبری در یک سایز داریم، نمونه اول پسته کشاورز، نمونه دوم پسته سورت شده و نمونه سوم پسته دستچین خندان می باشد.

ارزان ترین نمونه ما پسته اکبری است که کشاورز در دست دارد، این پسته دارای دهن بست، دهن چفت و… بوده و به صلاح دید مشتری می توان برای صادرات استفاده نمود.

مرحله بعدی قیمت، پسته اکبری سورت شده است، یعنی پسته ای که به اندازه دهن بست دارد و بقیه مواردی که برای صادرات مد نظر هستند به اندازه داخل بار وجود دارد، این محصول پسته صادراتی بوده و قیمت این کالا اساس صادرات پسته اکبری را شکل می دهد.

در نهایت گران ترین پسته اکبری که در بازار موجود است، پسته اکبری دستچین خندان است، این پسته کاملا سورت شده، بدون دهن بست و تمامی پسته های توچین شده و تماما خندان هستند.

صادرات این نمونه تنها به کشور هایی ممکن است که به دنبال محصولات لوکس هستند.

قیمت پسته صادراتی در ایران

ما در بالا یک نمونه پسته را برای شما به سه دسته تقسیم کردیم و نحوه قیمت گذاری را شرح دادیم.

قیمت پسته صادراتی در ایران بسیار متنوع بوده و می توان نرخ های مختلفی را برای این محصولات ارائه کرد و اگر به دنبال کشف نرخ صادراتی پسته هستید، حتما می بایست با تشریح محصولات مورد نظر خود ما را در ارائه قیمتی واقعی یاری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 17 =