قیمت پسته کله قوچی درجه یک خام آب خندان رفسنجان

قیمت پسته کله قوچی درجه یک خام آب خندان منطقه رفسنجان با توجه به گرم مغزهای مختلف نمونه آب خندان شده یعنی همان کیفیت مغز و بار تولیدی متفاوت و متغیر می باشد.

پسته کله قوچی رفسنجان با توجه به اینکه به صورت طبیعی و آب خندان شده، مشتری پسند می باشد از این رو قیمت پسته کله قوچی با توجه به درجه یک بودن و یا آب خندان بودن متفاوت می باشد.

قیمت پسته کله قوچی با توجه به طبیعی بودن آن با توجه به انس های مختلف آن برآورد می شود و قیمت پسته کله قوچی آب خندان با توجه به گرم مغزهای مختلف از ارزان تا قیمت متوسط داشته و مشتریان به راحتی این امکان را دارند که محصول مورد نظر خودرا از جنبه قیمت انتخاب نمایند.

قیمت پسته کله قوچی آب خندان رفسنجان

قیمت پسته کله قوچی آب خندان خام که متعلق به منطقه رفسنجان می باشد در کنار بار طبیعی به یک محصول مشتری پسند تبدیل می شود و برخی از مشتریان با بالانس نمودن قیمت به این صورت، ترکیبی از محصول طبیعی و پسته آب خندان را خریداری می نمایند.

قیمت پسته کله قوچی با توجه به اینکه یک محصول آجیلی مطلوب است در برخی از مناسبت ها به شدت بالا می رود و سالها و ماههایی بوده که حتی این نمونه از پسته ایران از قیمت بالاتری نسبت به پسته اکبری که یک پسته لوکس می باشد برخوردار بوده است.

پسته کله قوچی رفسنجان با ظاهر مشتری پسند و درشت و مزه بی نظیر علاوه بر بازار داخل به عنوان یک نمونه عالی از پسته لوکس راهی بازارهای صادراتی مختلف می گردد و این نمونه محصول مناسبی برای بازارهای کشورهای عربی می باشد.

بازارهایی که کیفیت پسته را بر قیمت اولویت می دهند می توانید یک گزینه عالی مانند پسته کله قوچی خندان طبیعی را ارائه نمائید و در جایی که مقوله قیمت اولویت پیدا می کند می تواند پسته آب خندان را پیشنهاد نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =