قیمت پسته کله قوچی درجه یک شور رفسنجان

قیمت پسته کله قوچی درجه یک شور در بازار رفسنجان تعیین شده وبه همین جهت تجار بین المللی و داخلی کلیه استعلامات لازم در مورد نرخ را از این شهر دریافت می کنند.

بیایید با هم در مورد پسته کله قوچی و انواع شور موجود در بازار رفسنجان و کل ایران بیشتر با هم صحبت کنیم و تاثیر قیمتی هر یک را بر پسته ای که مشتری می خرد، بررسی کنیم.

انواع روش های شور سازی پسته:

  • روش های قدیمی و سنتی
  • روش جدید

ابتدا به روش های سنتی می پردازیم:

شور زعفرانی:

در این روش شور سازی پسته با طعم زعفران فرآوری می شود، واقعا اگر فروشنده محصول کالای خود را با زعفران فرآوری کند، قطعا قیمت هر گرم زعفران مورد استفاده در بحث شور سازی روی قیمت منظور می شود، اما برخی از فروشندگان ترجیح می هند تا از عصاره های طعم دهنده استفاده کرده و این مساله باعث می شود تا قیمت شور زعفرانی در بازار هم رده بقیه انواع شور باشد.

شور لیمویی و آبغوره ای:

اگر شما ذائقه ای داشته باشید که شوری را همراه با اندکی ترشی دوست داشته باشید، قطعا این متد شور سازی را دوست دارید، این مدل شور قیمت معمولی داشته و چندان گران نیست.

دقت کنید که در پسته ای که خریداری می کنید، به اندازه کافی طعم دهنده استفاده شده باشید و طعم غیر معمولی را نداشته باشد.

شور گل نمکی:

در این متد گل های نمک روی پسته مشخص بوده و شکل قشنگی را به محصول می دهد، شما می توانید برای کار های صادراتی خود از این متد بهره ببرید.

شور براق:

هر یک از روش های شور سازی در بالا را می توان با براق نمودن پسته همراه کرد، اما استفاده از شور براق اصلا توصیه نمی شود، چرا که مواد مورد استفاده جهت براق سازی مطلقا سرطان زا هستند!!

و اما شور مدرن و جدید

ما بیشترین حجم فروشمان به این نوع شور باز می گردد، حتی انواع پسته صادراتی خود را با روش فرآوری نموده و به مشتریان می دهیم.

شور اروپایی:

در این متد پسته بین 24 تا 48 ساعت درون مواد افزودنی قرار می گیرد و پس از آن تفت می خورد.

این روش شور سازی باعث ترد شدن مغز پسته، شوری لایت (نرمال) مغز پسته و… را به همراه دارد.

البته قیمت پسته شور اروپایی به نسبت بقیه انواع شور اندکی گران تر است، چرا که در بقیه متد ها تنها هزینه شور سازی اخذ می شود، اما در این متد چون پسته 2% افت وزن دارد به نسبت قیمت پسته هزینه افت وزن هم به قیمت اضافه می شود.

به عنوان مثال به دلیل گران تر بودن قیمت پسته کله قوچی درجه یک در بازار به نسبت فندقی هزینه شور سازی آن به نسبت بالاتر است.

قیمت پسته کله قوچی درجه یک شور

به دلیل این که در عنوان این مقاله قرار است تا به قیمت پسته کله قوچی درجه یک شور بپردازیم، ما هم سعی می کنیم تا با بیان انواع مختلف این پسته به ترتیب درجه بندی قیمتی را به شما ارائه کنیم.

پسته کله قوچی دستچین گران ترین گزینه برای شور سازی!

برخی از مشتریان کیفیت محور که با ما تماس می گیرند، به دنبال پسته کله قوچی دستچین شده رفسنجان آن هم به صورت شور هستند، به همین جهت اگر قصد خرید این نوع پسته را دارید، باید بدانید که هزینه زیادی در انتظار شماست.

قیمت پسته کله قوچی درجه یک معمولی شاید مناسب تر برای اقشار متوسط!

امروزه توان اقتصادی همه مردم در حدی نیست که بتوانند انواع پسته را با بالاترین کیفیت بخرند، پس خرید پسته آجیلی معمولی را به محصولات لوکس ترجیح می دهند، اگر می خواهید یک پسته معمول را شور کنید، سعی کنید تا از این مدل پسته استفاده نمایید.

پسته مکانیک خندان شور کم کیفیت ولی ارزان!

ما اصلا این نمونه پسته را به مشتریان خود توصیه نمی کنیم، اما اگر برخی از آنان اصرار بر خرید این محصول داشته باشند، آن را به صورت شور شده و با قیمت واقعی و ارزان در اختیار قرار می دهیم.

قیمت پسته کله قوچی درجه یک جهت صادرات

از بازار داخلی که بگذریم، باید در نظر گرفت که صادرات پسته یکی از مهم ترین فعالیت های اقتصادی است که هر صادرکننده می تواند انجام دهد.

دسته بندی قیمتی برای پسته کله قوچی شور به همان ترتیبی است که در بالا گفتیم، اما وابسته به نوع بازار هدف نوع شور سازی پسته هم متفاوت است.

اما دقت کنید که اگر می خواهید در زمینه صادرات موفق باشید، از تجربه مجموعه آرین استفاده کرده و شور اروپایی را برای کار خود استفاده نمایید.

شور اروپایی دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و بر اساس تجربه ما برای مشتریان خارجی بهترین گزینه است.

با عنایت به توضیحات ارائه شده در مورد انواع پسته شور کله قوچی در نهایت باید عرض کنیم، که چه برای بازار داخل و چه بازار صادراتی دقت کنید که پسته مرغوب را به دست مصرف کننده خود رسانده و از مخلوط فروشی پسته به خصوص در ارقامی همانند کله قوچی که از پسته های خوب در بازار است، خود داری نمایید.

بازرگانی خشکبار آرین آماده است تا انواع پسته رفسنجان را در کلاس های مختلف و باکیفیت خوب در اختیار مشتریان خود قرار داده و آنان را در داشتن تجارتی موفق یاری رساند.

ما سعی می کنیم تا بر اساس نوع بازار هدف شما، محصولات مختلفی را در اختیارتان قرار دهیم تا بیشترین سود را از محل تجارت خود داشته باشید.

با ما بهترین ها را تجربه کنید……

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =