قیمت کارتنی میوه خشک

قیمت کارتنی میوه خشک آلو شابلون گوشتی

قیمت کارتنی میوه خشک آلو شابلون گوشتی با ارائه عمده این محصول در بازار ایران امکان نرخ های بهتر را در فروشگاه های اینترنتی میسر نموده است.

با تکیه بر فروش محصولات حوزه خشکبار به صورت آنلاین و در فروشگاه های اینترنتی و آنلاین شاهد آن بوده ایم که محصولات این حوزه به صورت مستقیم و با قیمت بی واسطه و مناسب تر راهی بازار تقاضا می شود و این رضایتمندی بیشتر را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

در حال حاضر با ارائه قیمت کارتنی میوه خشک و خشکبار، ارائه بهتر محصولات به صورت عمده در فروشگاه های اینترنتی انجام می شود و این باعث شده است که امکان ارائه آسان تر محصول در سرتاسر بازار ایران و بازار جهانی خشکبار میسر شود.

بسیاری از محصولات خشکبار در سرتاسر کشورمان در مراکز اصلی تولید و انبار می شوند و فروشگاه های اینترنتی، امکان ارائه محصولات را به صورت بی واسطه و مستقیم میسر نموده است و امکان ارائه قیمت های بهتر میسر شده است و به راحتی می توانید در شهرهای مختلف محصول مورد نظر خودرا سفارش داده و در کمترین زمان ممکن دریافت نمائید.

ما در جهت ارائه بی واسطه انواع محصولات حوزه خشکبار، بهترین کیفیت و بیشترین تنوع محصولی را در کنار هم جمع نموده و ارائه قیمت و کیفیت بهتر را برای مشتریانمان در سرتاسر بازار ایران میسر نموده ایم.

در این میان با توجه به استقبال گسترده مشتریان ما در برخی از محصولات حوزه خشکبار امکان ارائه بی واسطه محصول از کشاورزان و باغداران به صورت عمده و به حال خود میسر می باشد.

از طرفی در جهت رضایت بیشتر مشتریان لوکس فروش با استفاده از سورت محصولات و میوه خشک ها توسط کارگران مجرب و نظارت کامل کارشناس مجموعه میسر شده است و انواع میوه خشک آلو، زعفران، زرشک، توت خشک، میوه خشک های آفتابی، عناب و … در انبار مشهد سورت و بسته بندی می شود و نمونه های ارائه شده با توجه به اینکه توسط نیروهای مجرب سورت می شوند کاملا لوکس و درجه یک می باشند.

اسلایس درجه یک

قیمت کارتنی میوه خشک آلو

با ارائه قیمت کارتنی میوه خشک آلو به صورت های درسته و اسلایس و با پخش عمده و بی واسطه در سرتاسر ایران، امکان ارائه قیمت های بهتر میسر و امکان پذیر شده است.

عرضه بسیاری از میوه خشک های سنتی و خشکبارهای سنتی به صورت به حال خود به صورت بارهای کشاورزی در بازار داخل میسر می باشد و تنوع مشتریان باعث شده است که امکان ارائه بارها با کیفیت های پائین هم میسر باشد و در داخل کشور با بازارهایی روبرو هستیم که به شدت قیمت محور هستند.

مشتریانی که بیشتر به دنبال قیمت های ارزان تر هستند و آنچه در خرید در اولویت و اهمیت می باشد نرخ ارزان تر می باشد و از این رو بارهای به حال خود می تواند گزینه های مطلوب برای این مشتریان باشد که بیشتر در بازار داخل با این مشتریان روبرو هستیم ولی در بازارهای صادراتی که به دنبال بارهای استاندارد و با گواهی هستند و این مهم در چند سال اخیر بیشتر اهمیت دارد باید به دنبال سورت های بهتر و بارهای بدون نقص و یکدست باشیم.

در محصولاتی مانند انواع شلیل های اسلایس آفتابی، هلو اسلایس، آلوهای درسته، آلوهای اسلایس، انواع عناب، توت خشک و انواع محصولات دیگر که به صورت سنتی تولید و ارائه می شوند آنچه که در کنار قیمت از اهمیت بالایی برخوردار است مقوله کیفیت خود محصول می باشد که به شدت در سالهای اخیر چه در بازار داخل و چه در سفارش جهت صادرات مورد توجه و اهمیت می باشد.

از این رو ما تمرکز خودرا در جهت رضایت مشتریان و ارائه محصولات لوکس گذاشته و خوشبختانه در چند سال اخیر با تمرکز بر خریداری بارهای کشاورزی و استفاده از نیروهای مجرب در سورت بارهای کشاورزی، انبارداری درست، بسته بندی مناسب محصولات و … بهترین کیفیت از محصولات سنتی را در اختیار مشتریانمان قرار داده و ارائه کیفیت های بهتر باعث شده است که بتوانیم رضایتمندی مشتریان در صادرات را نیز داشته باشیم.

چگونگی سورت بارهای کشاورزی

بارهای کشاورزی مانند انواع آلوهای آفتابی، شلیل، هلو، عناب، توت و … به روش های سنتی در کشورمان تولید می شود و در زمان خشک و آماده شدن بهرحال شاخ و برگ درختان، نمونه های تیره، سر و ته محصول، میوه های تیره و … در نمونه های به حال خود وجود دارد.

این نمونه های به حال خود چند بار در انبار الک می شود و متناسب با خود محصول، کار الک کردن محصول بیش از دو بار انجام می شود.

محصول از کارتن ها روی سطح تمیز که قبلا تمیز و ضدعفونی شده ریخته می شود و توسط کارگران مجرب با نظارت کارشناس ما آماده سازی و سورت می شود و تمام اجسام خارجی و بارهای خراب خارج می شود و متناسب با درخواست مشتری روی کیفیت محصول، کار سورت آنها انجام می شود و در برخی از محصولات قبل از ریختن در کارتن اصلی، کار الک دوباره انجام می شود بخصوص در محصولی مانند توت خشک که یک خشکبار بسیار حساس می باشد.

انواع آلوها نیز در زمان سورت در صورتی که مشتری به دنبال محصول یکدست باشد چک می شود و زیر و روی بار به صورت کاملا یکدست انتخاب می شود و در آلوهای درسته حساسیت بیشتری برای کار سورت وجود دارد و تمام بار به صورت یکدست و با سایز برابر، سورت و آماده سازی می شود.

در میوه خشک های آفتابی نیز میوه خشک ها تک تک چک می شوند و همه اجسام خارجی از بار جدا می شود و سعی بر این می باشد که بار نهایی کاملا یکدست و بدون اشکال تهیه و آماده سازی شود.

با توجه به دقت بالای مجموعه ی ما در بیشتر موارد بار نهایی ارائه شده توسط مجموعه، رضایت مشریانمان را به همراه دارد و در تمام طول سال در مجموعه این امکان میسر می باشد که بهترین کیفیت از محصولات خشکبار سنتی را داشته باشید و در کنار قیمت مطلوب و ارائه کیفیت بهتر بتوانید سفارش خودرا در شهرهای مختلف ثبت نموده و در مقصد، سفارش خودرا دریافت نمائید.

با توجه به اینکه خیلی از مشتریان امکان حضور و خرید حضوری را ندارند می توانند از مراحل سورت سفارش خود و بار خود فیلم و عکس داشته باشند و تمام کیفیت محصول در فیلمهای ارسالی کاملا مشخص می باشد و یا با دریافت نمونه و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند و سفارش خودرا مانند نمونه دریافتی ثبت نمایند.

مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید:

میوه خشک آلو امسالی

برای کسب اطلاعات در مورد انواع آلو و بازار فروش آن مطالعه این مقاله توصیه می شود …

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =