مراکز خرید زرشک قرمز – سیاه دانه دار صادراتی عمده

مراکز خرید زرشک سعی می کنند تا انواع مختلفی از این محصول را همانند پفکی و دانه اناری قرمز – نمونه های سیاه دانه دار را با هم و به صورت عمده برای بازار صادراتی عرضه کنند.

ما در بسیاری از مقالات خود به اهمیت صادرات زرشک ایرانی اشاره کردیم، اما در این بین زرشک سیاه دانه دار به عنوان یک پیشنهاد جدید و بسیار عالی خود نمایی می کند.

شاید از خود بپرسید که چرا؟

زرشک سیاه دانه دار در واقع یک محصول جنگلی و ارگانیک است، از سویی دیگر با رشد صادرات محصولات ارگانیک از کشور ما به دیگر کشور ها می توان به آینده تجاری این محصول امیدوار بود.

برای ورود این محصول به بازار صادراتی ما نیاز به چند چیز داریم:

  1. بازاریابی درست و اصولی در بازار های هدف
  2. تامین محصول به صورت عمده و در کیفیت یکسان
  3. وجود برندی برای صادرات شناسنامه دار این محصول
  4. و…

البته زرشک قرمز همانند پفکی و دانه اناری جایگاه خود را در بازار صادراتی تثبیت کرده اند و نیاز است تا برای زرشک سیاه دانه دار نیز برنامه ریزی های لازم برای صادرات را انجام دهیم.

مراکز خرید زرشک صادراتی در ایران

یکی از مشکلاتی که بسیاری از صادرکنندگان دارند این است که مراکز خرید زرشک که بتوانند محصولاتی در کیفیت صادراتی را عرضه کنند، بسیار کم بوده و برخی از فروشندگان زرشک حتی با کوچک ترین پارامتر های صادراتی آشنا نیستند.

اگر می خواهیم صادرات انواع زرشک را به صورت حرفه ای انجام دهیم، نیاز است تا مراکز خرید زرشک صادراتی را در کشورمان گسترش دهیم و با آموزش فروشندگان زرشک آنان را برای فروشی موفق در بازار صادراتی آماده نماییم.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تهیه و تامین انواع زرشک قرمز – سیاه دانه دار و… به صورت عمده از ما کمک بگیرید.

با ما بهترین باشید….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =