مراکز فروش زعفران سرگل ممتاز بسته بندی

مراکز فروش زعفران سعی می کنند تا ارقامی هم چون سرگل ممتاز و پوشال نگین را به صورت بسته بندی شده در بازار عرضه کنند تا بیشترین میزان سود عایدشان شود.

زعفران به عنوان یکی از مهم ترین محصولات صادراتی کشور ما در چند ساله اخیر بوده و همان طور که می دانید بخشی از مصرف این کالا نیز در بازار داخلی می باشد.

همیشه پیرامون بازار زعفران حاشیه های فراوانی وجود دارد که از مهم ترین حاشیه ها می توان به وجود تقلب در بسته بندی زعفران، فروش فله ای این محصول و… اشاره نمود.

باید عرض کنیم که اگر چه این مسائل تا حدودی واقعیت دارند، اما آنقدری بزرگ نیستند که ما بسته بندی زعفران را بخاطر تقلب کنار بگذاریم و در زمینه فروش فله ای این محصول کار کنیم.

فروش فله ای زعفران باعث می شود تا سود کشاورز و صادرکننده به کمترین میزان خود رسیده و ارز اوری کمی برای کشور داشته باشد.

از این رو نیاز است تا مراکز فروش زعفران به فکر چاره ای برای بسته بندی زعفران سرگل اصل برای فروش داخلی و صادرات باشند.

مراکز فروش زعفران بسته بندی

در حال حاضر جنبش هایی توسط مراکز فروش معتبر زعفران در کشور ما ایجاد شده و بسیاری از این مجموعه تصمیم گرفته اند تا با بسته بندی انواع زعفران به شکل های مختلف بتوانند بازار خود را در داخل و خارج کشور تثبیت کنند.

انواع زعفران بسته بندی شده که در حال حاضر داخل بازار کشورمان موجود است، اگر چه هنوز جای کار دارد، اما از دیدگاه ما قابلیت عرضه در بازار جهانی زعفران را داشته و می توان به آینده آن امیدوار بود.

در بین بسته بندی های زعفران سرگل نمونه های کریستال و خاتم بیشترین استقبال را در بازار صادراتی خود داشته اند و به همین جهت پیشنهاد ما برای صادرات هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =