مرکز توزیع زرشک پفکی قرمز مجلسی

زرشک پفکی قرمز دارای مصارف گسترده ای به ویژه در رستوران هاست و بنابراین مرکز توزیع این محصول برای فروش آن در حجم بالا و با بهترین قیمت، می تواند از عرضه بدون واسطه استفاده نماید.

زرشک یکی از محصولات عالی کشاورزی است که با داشتن طعم بی نظیر آن بیشتر به عنوان طعم دهنده و چاشنی غذا مورد استفاده است؛ هر چند که فرآوری آن و مصارفی مانند تهیه ی شربت و مربا نیز بازار خوبی دارد.

اما یکی از پرمصرف ترین مکان ها و مشتریان زرشک پفکی قرمز، رستوران ها و تالارهای ویژه پذیرایی هستند که همواره این محصول را در کنار زعفران مرغوب ایرانی، در حجم عمده و به صورت دائمی مصرف می نمایند.

بنابراین این مراکز به عنوان یکی از مشتریان دائمی زرشک پفکی قرمز بوده و مراکز توزیع و عرضه این محصول بایستی شرایطی ویژه برای تداوم خرید این دست از مشتریان ارائه نمایند.

فروش مستقیم زرشک پفکی قرمز

زرشک مجلسی از اعلاترین نمونه زرشک های عرضه شده است، که مانند هر محصول دیگری اگر از روش هایی که موجب جلب نظر مشتری می شود در توزیع این محصول نیز استفاد شود، بدون شک رونق بیشتری را در این بازار شاهد خواهیم بود.

در این راستا یکی از بهترین شیوه ها فروش مستقیم زرشک پفکی قرمز است.

همان طور که می دانید در فروش های واسطه ای دو عامل کیفیت و قیمت محصول توسط برخی دلالان دچار تغییر شده و در نهایت کاهش کیفیت و افزایش قیمت امری اجتناب ناپذیر خواهد بود.

این در حالی است که بدون شک اگر فروش به صورت مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده صورت گیرد، شرایط فروش از ثبات خوبی برخوردار بوده و بنابراین گروه های مختلف مشتریان به ویژه مشتریان عمده ای چون رستوران ها، از شرایط مطلوب و رضایت بخش خرید استقبال نموده و خواستار ادامه ی همکاری برای خرید خواهند بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + پانزده =