مرکز توزیع پسته ارگانیک صادراتی بارانی

پسته ارگانیک صادراتی بارانی توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در بازار محصولات صادر شده از کشورمان داشته باشد و در حال حاضر آرین به عنوان یک مرکز توزیع عمده برای این محصول است.

همان طور که می دانید پسته بارانی به عنوان یکی از شناخته شده ترین انواع پسته های صادراتی است که در ایران وجود دارد.

اگر بخواهیم خیلی کوتاه در مورد پسته بارانی به شما توضیح دهیم باید بگوییم که تولید کننده ای به نام آقای بارانی با تمرکز بر روی تولید پسته ارگانیک در کشور توانسته اند زمینه های بسیار خوبی را برای تولید و صادرات پسته ارگانیک از کشورمان فراهم نموده و در حال حاضر یکی از بزرگان این عرصه باشند.

پسته ارگانیک بارانی امروزه به نقاط مختلفی از دنیا صادر شده و با رایزنی هایی که ما برای فروش این محصول انجام دادیم، آقای بارانی موافقت کردند که بازرگانی خشکبار آرین به عنوان یکی از مرکز های توزیع این محصول صادراتی در کشور باشد.

ما نیز با تمرکز بر روی بازار های صادراتی این محصول در صدد گشایش بازار های جدید برای صادرات پسته ارگانیک هستیم و در این مسیر موفق شده ایم که خوشبختانه در کشور های مختلف این بازار ها را پیدا کنیم.

انواع پسته ارگانیک صادراتی

پسته ارگانیک صادراتی موجود در کشور ما چیزی غیر از دیگر پسته های ایرانی نیست و طبعا شامل همان نمونه هایی می شود که همه ما می شناسیم.

پسته ارگانیک صادراتی شامل چهار نمونه اصلی پسته به نام های:

  • اکبری
  • فندقی
  • کله قوچی
  • احمد آقایی

می باشد.

البته با مطالعات صورت گرفته توسط گروه تجاری بارانی تا چند وقت آینده قرار است واریته ای از پسته به نام بارانی نیز به وجود آید که در زمان تجاری شدن این محصول بیشتر از آن خواهید شنید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در ارتباط با صادرات انواع پسته با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =