مرکز فروش عناب درجه 2 خشک خراسان

فروش عناب درجه 2 خشک برای کاربرد های مختلفی در بازار صورت می گیرد و به دلیل درخواست زیاد ما ارسال این محصول را از خراسان آغاز کردیم.

همان طور که می دانید عناب به عنوان یکی از چندین خشکبار صادراتی ایران بوده که به دلیل عدم بازاریابی درست شرکت های صادرکننده کمتر به در بازار جهانی جا افتاده است، به همین دلیل شرکت های فعال در زمینه تجارت عناب سعی می کنند تا با فروش عناب درجه 2 بتوانند اندکی توجه بازار های جهانی را به سوی این محصول جلب نموده و مدعی آن شوند تا فروشنده ارزان قیمت ترین عناب در بازار هستند.

همیشه در بازار جهانی مقوله قیمت یکی از مهم ترین مسائلی بوده که شرکت های صادرکننده روی آن مانور داده اند و در حال حاضر بسیاری از شرکت های ایرانی با استفاده از این متد سعی دارند تا ضمن شناساندن محصول خود، بتوانند بازار های جهانی را در اختیار خود بگیرند.

ما در این مقاله بهتر است تا در مورد مسائل پیرامونی انواع عناب درجه 2 صحبت کنیم تا شما بدانید که چه محصولی با چه کیفیتی توسط تجار ایرانی در بازار جهانی ارائه می گردد.

فروش عناب درجه 2 انواع مختلف

در ابتدای هر بحثی ما باید انواع عناب درجه 2 خراسان را برای شما مشخص کنیم تا بتوانید بهتر و منطقی تر در مورد محصولی که قرار است در زمینه خرید و فروش آن فعالیت کنید را بشناسید.

عناب دارویی:

این نوع عناب همان طور که از نامش پیداست برای مصارف دارویی و تولید دمنوش استفاده می شود، اما باید دقت کرد که این مدل عناب به واسطه دارا بودن کیفیت پایین تنها برای فروش در کشور هایی مناسب است که به دنبال محصولات ارزان قیمت هستند.

از اصلی ترین مشتریان این نوع عناب می توان پاکستانی ها را نام برد، تجار این کشور با بسته بندی عناب درجه دو و صادرات مجدد آن به دیگر کشور ها توانسته اند سود آوری خوبی را برای خود به ارمغان آورند.

پس اگر به دنبال فروش عناب درجه 2 هستید، هیچ گاه عناب دارویی خراسان را از یاد نبرید.

جالب است بدانید این عناب در اندازه های ریز تا متوسط به پایین در بازار موجود بوده و به مشتریان عرضه می شود.

یک نکته مهم که باید همه ما بدان دقت کنیم این است که عناب درجه 2 آن هم دارویی بعضا کرم خوردگی داشته و شما نباید توقع محصولی یک دست و سالم را داشته باشید.

عناب متوسط:

این عناب به نسبت عناب دارویی دارای رنج کیفی بسیار بهتری بوده ولی قیمت آن از این نمونه عناب بالاتر است.

عناب متوسط بهترین توصیه ما به مشتریانی است که می خواهند کیفیت و قیمت خوب را در کنار هم داشته باشند، پس اگر می خواهید تجارتی موفق را تجربه کنید، حتما در کنار محصولات ارزان تر خود، حتما عناب متوسط را به مشتریان خود پیشنهاد دهید.

عناب متوسط اگر چه در هنگام فروش عناب درجه 2 به حساب نمی آید، اما ما برای روشن شدن شما جهت تجارت این محصول نام این نوع عناب را برای شما ذکر کردیم.

توصیه می کنیم تا قبل از انجام هر کاری در بازار صادراتی و داخلی سعی کنید تا با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید؛ این کار باعث می شود تا شما بتوانید تصمیم های بهتری گرفته و با راندمان بهتری کار خود را انجام دهید.

فروش عناب درجه 2 در بازار صادراتی

مصرف داخلی عناب بسیار کم است و در نتیجه بیشترین حجم فروش عناب درجه 2 در بازار صادراتی بوده و عمدتا مشتریانی در دیگر کشور ها این محصول را خریداری می کنند.

از مجموع کشور هایی که عناب را از کشورمان خریداری می کنند، برخی از کشور ها به دنبال محصول لوکس بوده و برخی دیگر از محصولات کم کفیت یا همان درجه دو و سه ایرانی اسقبال می کنند.

کشور هایی که معمولا این تیپ عناب را از ایران خریداری می کنند، در زمینه تولید دمنوش فعال بوده و می خواهند تا با کمترین هزینه بیشترین سود را بدست اورند.

در بالا ما نام پاکستان را برای شما ذکر کردیم، اما حتی جالب است بدانید تولیدکنندگان دمنوش در کشور خودمان هم از عناب هایی با کیفیت متوسط و متوسط به پایین استفاده می کنند.

فروش عناب درجه 2 بسته بندی

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که آیا می توان عناب را به صورت بسته بندی شده در بازار به فروش رساند.

اگر به فکر بسته بندی عناب هستید، سعی کنید که نام و برند خود را با فروش عناب هایی با کیفیت پایین خراب نکنید و تمام سعی خود را برای بسته بندی عناب درجه یک و صادرات این تیپ محصولات بگذارید.

اگر شما به عنوان یک برند عرضه کننده محصولات کم کیفیت در بازار معرفی شوید، قطعا دیگر محصولات برند شما نیز با این دیدگاه مواجه شده و فروش شرکت و برند مربوطه به صورت چشم گیری افت می کند.

پس اگر در زمینه بسته بندی عناب فعالید، حتما برنامه ریزی داشته باشید که محصولات درجه یک را بسته بندی و به بازار ارائه کنید.

قیمت فروش عناب درجه 2

اگر چه در بالا در این باره توضیح دادیم، اما بد نیست اندکی بیشتر به این مساله بپردازیم.

اگر می خواهد در جریان نرخ فروش عناب درجه دو در بازار باشید، حتما با بخش فروش ما ارتباط گرفته تا قیمت روز محصول را به صورت عمده در اختیار شما قرار گیرد.

قطعا ارائه قیمت با توجه به میزان سفارش، نوع محصول مورد نیاز و کشور هدف شما صورت خواهد گرفت.

پس برای دریافت نرخ انواع عناب با بخش فروش ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + پانزده =