مرکز فروش میوه خشک تایلندی پاپایا مرغوب حبه ای

میوه خشک تایلندی پاپایا که به صورت حبه ای و با کیفیت مرغوب و با مجوز بهداشت وارد کشور می شود در مرکز فروش مستقیم این محصول با بهترین قیمت ارائه می شود.

میوه خشک تایلندی با تنوع های مختلف با نام های میوه خشک حبه نظیر آناناس، پوملو، زنجبیل، نارگیل، طالبی و … وارد ایران می شود که یکی از پرفروش ترین این میوه خشک حبه ای، پاپایا می باشد که هم به صورت طبیعی دورنگ می باشد و هم به صورت میوه خشک پاپایا دورنگ جدا که هر دو مشتری پسند می باشد.

میوه خشک تایلندی پاپایا دورنگ طبیعی در حوزه فرآوری و بسته بندی بسیار متداول می باشد و در کنار برخی از میوه های خشک مانند آناناس، نارگیل، کرانبری و مغز آجیل ها بسته بندی می شود و توانسته است بازار خرید و فروش خوبی را متعلق به خود نماید.

مرکز فروش مستقیم این محصول با دارا بودن گواهی بهداشت در محصول میوه خشک تایلندی پاپایا، بهترین گزینه برای انتخاب در جهت بسته بندی می باشد.

میوه خشک تایلندی پاپایا حبه ای

میوه خشک تایلندی پاپایا که به صورت حبه ای می باشد و دارای طعم طبیعی می باشد وقتی در کنار خشکبارهایی مانند پسته، بادام، فندق، بادام هندی قرار می گیرد طعمی مطبوع و بی نظیر را به صورت ترکیب پیدا نموده و این ترکیب که از آجیل و میوه خشک حبه ای تشکیل شده است یک گزینه عالی می باشد.

انتخاب ترکیب های مناسب برای بسته بندی باید متناسب با ذائقه مشتریان باشد و میوه خشک مخلوط حبه ای در کنار خشکبارهایی مانند پسته می تواند هم از لحاظ ظاهر، جاذب مشتری باشد و هم از لحاظ مزه، رضایتمندی مشتریان را به همراه داشته باشد.

با کنار هم قرار دادن انواع بادام، فندق، بادام هندی و همچنین کشمش و مویز که طعم شیرین خاصی به ترکیب می دهند در کنار میوه خشک تایلندی می توانیم بهترین مخلوط ها را داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − هفت =